Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Prof. Hontyová dekankou Fakulty ekonómie a podnikania PEVŠ

BRATISLAVA 4. mája – Novou dekankou Fakulty ekonómie a podnikania Paneurópskej vysokej školy sa stala prof. Ing. Kajetana Hontyová, PhD. Vo funkcii strieda Dr.h.c. prof. Ing. Ladislava Kabáta, CSc. Prof Hontyová sa hlási ku kontinuite vo výchovno-vzdelávacej a vedecko-výskumnej práci. Fakultu chce viesť ako otvorenú vzdelávaciu inštitúciu, činnosť ktorej sa bude opierať o najnovšie vedecké poznatky. Akreditované študijné programy sa budú aj naďalej orientovať na požiadavky praxe, tak, aby absolventi fakulty boli spôsobilí efektívne sa uplatniť na národnom i medzinárodnom trhu práce.

Prof. Hontyová je medzinárodne uznávanou akademičkou so zameraním na ekonómiu. Špecializuje sa predovšetkým na makroekonómiu a národohospodársku problematiku, medzinárodné európske vzťahy, menové vzťahy a ekonomiku Európskej únie. Medzi jej najznámejšie diela patrí monografia: “Štátny rozpočet, mena a medzinárodné ekonomické vzťahy“ vydaná v IURA EDITION, 2005. Už štyri desaťročia pôsobí na akademickej pôde. V období 1972-1999 to bolo na Vysokej škole ekonomickej v Bratislave, 2001-2012 na Ekonomickej univerzite v Bratislave a v súčasnosti na Fakulte ekonómie a podnikania Paneurópskej vysokej školy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Poliklinika Bezručova rozšíri svoje služby a pribudne aj bezbariérový prístup XXVII. ročník Medzinárodného hudobného festivalu Musica Nobilis prinesie hudbu na Spiš od 2. – 9. októbra 2023

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.