Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Primalex prináša strieborný rad výrobkov POLAR a INSPIRO

BRATISLAVA 22. júna – Primalex aj v roku 2012 pokračuje v obnove svojho produktového portfólia a redizajne obalov. Po úspešnom uvedení červeného radu výrobkov PRIMALEX Plus v minulom roku prináša teraz na trh STRIEBORNÝ RAD výrobkov Primalex POLAR / INSPIRO. Jeho cieľom je ponúknuť zákazníkom vysokú kvalitu za rozumné peniaze. Línia PRIMALEX POLAR / INSPIRO garantuje vysokú triedu oteruvzdornosti podporenú polárnou belosťou, výbornou krycou schopnosťou a rokmi preverenou jednoduchou aplikáciou, ktorú zvládne takmer každý.

PRIMALEX POLAR – Dokonalá belosť, ktorá rozjasní váš interiér
Tento náter sa už dlhodobo radí medzi najpredávanejšie výrobky z portfólia značky Primalex. Vyznačuje sa najvyšším stupňom tzv. „polárnej“ belosti – minimálne 92% (na stupnici BaSO4), za čo vďačí náročnému výberu najkvalitnejších kalcinovaných vápencov a vysokému podielu titánovej beloby.

Spĺňa tak aj predstavy najnáročnejších zákazníkov o exkluzívne matnom finálnom vzhľade. PRIMALEX POLAR je vhodný na použitie pre reprezentatívne priestory, ako sú obývacie miestnosti, haly, jedálne, konferenčné centrá alebo kancelárie. Vysoká belosť rozjasní každý priestor, dodá miestnosti nádych čistoty a priestrannosti. Navyše výborne odráža svetlo, takže miestnosť vďaka nej ostáva dlho svetlá a rozjasnená bez potreby umelého osvetlenia. Vďaka svojej jednoduchej aplikácii, výbornej paropriepustnosti a vysokej oteruvzdornosti je často prvou voľbou pri výbere bieleho náteru. PRIMALEX POLAR teraz môžete kúpiť vo vynovenom „striebornom“ obale v praktických 1 l (1,51 kg), 4kg, 7,5kg, 15kg, 25kg a 40kg baleniach.

PRIMALEX INSPIRO – Inovovaný rad harmonických odtieňov pre moderné interiéry
Pri zostavovaní kolekcie farebných odtieňov radu PRIMALEX INSPIRO sa Primalex zameral priamo na slovenských zákazníkov, ich preferencie, špecifiká bývania a tiež na meniacu sa predajnosť jednotlivých odtieňov. Tohtoročné nové odtiene sú inšpirované farebnými trendmi zo zahraničia, ale rešpektujú aj požiadavky lokálneho trhu.

Po novom bude mať PRIMALEX INSPIRO až 12 odtieňov, rovnako ako všetky ready-mixové rady. Zo siete svojich viac ako 100 Kolorovacích centier na Slovensku Primalex vybral 5 najväčších z každého regiónu a zistil, o ktoré odtiene majú slovenskí zákazníci najväčší záujem. Výsledkom bola „Hitparáda farebných odtieňov“, vďaka ktorej bolo do kolekcie INSPIRO zaradených 7 nových alebo upravených odtieňov. Ukázalo sa, že aj keď sú ako tzv. farby roka uvádzané sýte a výrazné farby, Slováci dávajú často prednosť skôr svetlým a stredne sýtym odtieňom. Najpopulárnejšie sú žlto-oranžové odtiene, čo zodpovedá aj nášmu podnebiu a menšej intenzite slnečného žiarenia, a teda potrebe presvetlenia priestoru. Obľúbené sú tiež odtiene so zeleným nádychom a červená farba.

Na základe toho bol rad odtieňov PRIMALEX INSPIRO rozšírený o žlto-oranžové odtiene Zlatý Jantár a Indická kurkuma, zelené odtiene Anglická zeleň a Talianska oliva. Neutrálne odtiene bude reprezentovať svetlohnedá Arabská mocca. Populárna Toskánska levanduľa a Lipová zeleň zostali s upraveným zložením. Z pôvodnej ponuky portfóliu ďalej kraľujú odtiene Svetlá šampaň, Čajová ruža, Tmavý šafran, Ohnivé tabasco a Kráľovský rubín.
Vďaka vysokej krycej schopnosti a prekvapivo ľahkému nanášaniu vymaľujete každý priestor rýchlo a jednoducho. PRIMALEX INSPIRO môžete kúpiť v trendovom „striebornom“ obale v 3kg a 7,5kg baleniach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Novinka PRIMALEX – Jednovrstvová farba 2v1 Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.