Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. januára 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Prihláste váš projekt do 5. 2. – Vy rozhodujete, my pomáhame

BRATISLAVA 27. januára 2017 – Neziskové a miestne organizácie majú o týždeň predĺžený termín, aby sa prihlásili do grantového programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame”. Možnosť prihlásiť sa skončí v nedeľu 5. februára 2017, dokedy môžu neziskové organizácie, školy, škôlky, domovy sociálnych služieb a pod. prihlásiť svoj projekt zameraný na zdravý životný štýl, podporu detí a mládeže, ochranu a zveľadenie životného prostredia alebo komunity. Úspešné projekty vybrané odbornou porotou v spolupráci s nadáciou Pontis postúpia do hlasovania, v ktorom rozhodnú naši zákazníci o výhercoch v 77 regiónoch na Slovensku. Víťazné projekty získajú 1 300 eur, dokopy Tesco rozdelí viac ako 100 tisíc eur.

V minulom roku slovenskí zákazníci spoločnosti Tesco odovzdali pre projekty až 3,3 milióna hlasov. Vďaka nim a práci prihlásených organizácií sa podarilo napríklad opraviť západnú baštu Zborovského hradu na východnom Slovensku, na základnej škole v Považskej Bystrici vybudovať školskú včelnicu a tak umožniť vybudovanie prvej včelárskej základnej školy na Slovensku, alebo podporiť rozvoj športových zručností detí a zapojiť rodičov do tréningového procesu formou tzv. Klinika Family v Trnave. Súčasťou tohto projektu bola čiastočne aj výstavba nového baseballového areálu. Celkovú sumu 100 tisíc EUR si na Slovensku rozdelilo 77 víťazných organizácií, ktoré získali po 1 300 EUR na realizáciu svojich projektov podporujúcich miestne komunity.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Zapojte svoje mesto do boja proti voľne pohodenému odpadu Niké už rozdala takmer štvrť milióna eur na podporu športovcov!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.