Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Príďte na najväčšiu šmolkoburzu so svojimi deťmi do Tesca

BRATISLAVA 22. augusta – Chýba Vám Šmoulinka, alebo Hundroš v kolekcii domino kociek? Žiaden problém. Tesco organizuje výmenné dni – šmolkoburzy po celom Slovensku. Malí i veľkí zberatelia sa tak môžu stretnúť a svoje kocky si navzájom zameniť. Tým sa to však nekonči. Návštevníci navyše zažijú i kopec zábavy, môžu sa odfotiť s Tatkom Šmolkom v nadživotnej veľkosti a dostanú darčeky zdarma. Šmolkománia sa nemusí odohrávať len na Dobrodružnej ceste po obchodoch Tesco. Pre všetkých zberateľov šmolkovských domino kociek sú totiž pripravené výmenné dni. Počas nich si svoje duplicitné kúsky môžu medzi sebou vymeniť a získať do série kocky, ktoré im chýbajú.

Zároveň Tesco pripravilo i množstvo rôznych sprievodných atrakcií, ktoré z výmeny spravia zábavu pre celú rodinu. Návštevníci sa budú môcť odfotiť s Tatkom Šmolkom, pri šmolkovskej fotostene alebo pomáhať pri vymaľovávaní až dvojmetrovej omalovánky.

Navyše, nikto neodíde s prázdnymi rukami. Pre návštevníkov výmenných dní čakajú i darčeky. Samozrejmosťou sú balóny, ale zberatelia vo viacerých mestách môžu získať i hrnčeky alebo joja. Zberatelia spravidla nezostanú ani o hlade či smäde. Každý účastník výmenných dní totiž dostane i mliečko Vitakids. No po niektorých výmenných stretnutiach budú prebiehať i ochutnávky výrobkov značky Vitakids, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre deti. Hladní zberatelia tak môžu vo viacerých mestách prísť i k toastovým chlebíkom so šunkou Vitakids alebo sa len zahryznúť do zdravého jabĺčka.

Bližšie informácie a dátumy výmenných dní si nájdete na http://www.itesco.sk/smolkovia

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Únik z horúčav: Príďte sa schladiť s rodinkou do Demänová Rezort Príďte s rekreačným poukazom na Liptov. Región má pestré možnosti ubytovania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.