Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Príďte do IKEA na jarné menu zostavené Pycom

BRATISLAVA 19. apríla – Jar v IKEA je tento rok v znamení kuchýň. IKEA sa rozhodla privítať tohtoročnú jar nielen kolekciou pestrých stolovacích doplnkov, ale aj špeciálnou ponukou kuchýň. Za každých €400 z ceny kuchyne dostane každý nakupujúci €40 na karte IKEA na ďalší nákup. Okrem toho sme v reštaurácii IKEA pripravili našim zákazníkom nevšedný kulinársky zážitok. Známy moderátor Martin Pyco Rausch pre nich zostavil zo svojich obľúbených receptov jarné menu. Od 19. apríla do 30. mája si tak budete môcť v reštaurácii IKEA pochutnať na šaláte Cicero, rolke plnenej marinovaným lososom či pikantných krevetových pappardelle. Martin Pyco Rausch ako moderátor začínal práve v kuchyni, tri roky moderoval gastronomický týždenník MENU v Slovenskej televízii a až potom sa objavil v relácii Slovensko Hľadá Superstar.

„Vyštudoval som Hotelovú Akadémiu, kde sme sa učili variť a mňa to vždy naozaj bavilo. V kuchyni sa cítim istejšie ako na pódiu. Nakoniec, varenie je popri hudbe mojím najväčším koníčkom,“ hovorí Pyco.

Pyco sa k sporáku v netradičnej roli šéfkuchara postaví opäť. V nedeľu 29. apríla od 11.00 do 13.00 hod. priamo v IKEA, v oddelení kuchýň, osobne predvedie, ako sa jedlá z jeho jarného menu pripravujú.

„Verím, že veci prichádzajú do života v správny čas. Osud chcel, že som sa tento rok rozhodol viac koketovať s gastronómiou a zároveň prišla ponuka od IKEA, ktorú som rád prijal. Už dva roky som sa zúčastňoval na vianočnom pečení s Unicef v priestoroch obchodného domu IKEA a teším sa, že tentoraz si budú môcť návštevníci IKEA dokonca pochutnať na menu, ktoré som pre nich vybral. A, samozrejme, rád im spomínané jedlá osobne pripravím.“

Zákazníci reštaurácie IKEA i napriek zaujímavej jarnej ponuke neprídu o svoje obľúbené švédske špeciality, medzi ktorými jednoznačne vedú mäsové guľôčky Köttbullar. Ročne sa ich tu predá až 57 000 kg. Najpredávanejším artiklom v bistre obchodného domu je Hot Dog. Ročne sa ho vydá pol milióna porcií, čo je 30 000 kg párkov. Ak by sme ich položili na zem za sebou v rade, dosiahli by sme dĺžku 92 km, čo je zhruba cesta z Bratislavy do Nitry. Reštaurácia IKEA v Bratislave obslúži ročne až 1 200 000 zákazníkov. Veríme, že sa k nim pridáte aj vy. Prajeme vám dobrú chuť!

O IKEA:
IKEA je spoločnosť zaoberajúca sa bytovým zariadením, ktorú založil vo Švédsku v roku 1943 Ingvar Kamprad. Víziou IKEA je „vytvárať lepší každodenný život pre mnohých ľudí“. Obchodnou myšlienkou IKEA je ponúkať široký sortiment bytového zariadenia s dobrým dizajnom a funkčnosťou za take nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť kúpiť čo najviac ľudí. Celkove má IKEA 334 obchodných domov v 40 krajinách, z ktorých sa 40 obchodných domov prevádzkuje formou franchisingu mimo IKEA Group. V minulom roku navštívilo obchodné domy IKEA Group celkove 655 miliónov návštevníkov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

TAURIS potvrdil svoje líderstvo. Na Danubius Gastro získal najviac ocenení Cestujte za programom plným jedinečných kultúrnych a umeleckých zážitkov do metropoly východu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.