Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2014 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Predstavenie klasického čínskeho tanca Shen Yun vo Viedni

BRATISLAVA 24. apríla – Očarujúce predstavenie klasického čínskeho tanca Shen Yun zavíta do susednej Viedne 10. a 11. mája. Súbor Shen Yun Performing Arts sa znova vydal na svetové turné, aby priblížil tradíciu kultúry, ktorá je inšpirovaná prastarými mýtmi, legendami a božstvami. Predstaveniami chcú tanečníci a hudobníci oživiť krásu autentického klasického tanca dávnej Číny.

Pestrofarebná tanečná šou prenesie publikum do päť tisíc rokov starej civilizácie a obdobia prastarej čínskej kultúry, plnej múdrosti a cností ako spravodlivosť, oddanosť, láskavosť a tolerancia. Predstavenie Shen Yun sprostredkuje publiku dávne hodnoty a princípy, silný duchovný odkaz a nezabudnuteľný kultúrny zážitok.

Klasický čínsky tanec je na Západe takmer neznámy, tento fakt sa mení aj vďaka predstaveniu Shen Yun. Súbor Shen Yun Performing Arts, so sídlom v New Yorku, sa skladá z viac ako stovky najlepších, klasicky vyškolených tanečníkov, choreografov a hudobníkov. Tanec doprevádza hudba živého orchestra. Tanečníci, farebné kostýmy a animovaná veľkoplošná projekcia dokresľujú kultúrny zážitok plný dobra, čistoty a silnej pozitívnej energie.

Počas turné sa súbor Shen Yun Performing Arts predstaví vo viac ako stovke miest v 20 krajinách sveta. V susednej Viedni si naň môžete zájsť do Stadthalle. Pred Viedňou zavíta súbor Shen Yun Performing Arts do Prahy (3. máj), a Brna (6. a 7.máj). Ďalšie informácie na www.stadthalle.com alebo www.shenyunperformingarts.org.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Šesťsto folkloristov na jednom pódiu a ďalšie jedinečné vystúpenia. Začína sa Východná Trnava bude päť dní centrom divadla pre mladých: Začína sa Teen Theatre Fest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.