Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. apríla 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Predseda SDKÚ-DS odovzdá cenu pre Ronalda D. Asmusa in memoriam

BRATISLAVA 12. apríla – Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda odovzdá dnes o 18:00 h. v priestoroch starej budovy NR SR v rámci bratislavského globálneho fóra Globsec Českú a Slovenskú transatlantickú cenu pre Ronalda D. Asmusa (in memoriam) – popredného amerického diplomata a politického analytika, ktorý bol v rokoch 1997-2000 súčasťou Clintonovej administratívy a významne sa zaslúžil o integráciu krajín strednej a východnej Európy do NATO.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.