Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Predajne SIKO KÚPEĽNE budú po novom aj v Košiciach a Poprade

BRATISLAVA 6. augusta – Fungovanie na slovenskom trhu sa spoločnosti osvedčilo, preto sa firma SIKO KÚPEĽNE rozhodla pokračovať v expanzii aj v roku 2012. Nové predajne pribudnú v Poprade a v Košiciach a SIKO je tak opäť bližšie ku zákazníkom, ktorí už nebudú musieť cestovať za kvalitnými kúpeľňami tak ďaleko.
„Z našej ponuky si dokáže vybrať naozaj každý. Ponúkame vzorové kúpeľne a bohatý sortiment kompletného kúpeľňového vybavenia, takisto aj obklady, dlažby, vodovodné batérie, vane, sprchové kúty, sanitárnu keramiku, kúpeľňový nábytok či doplnky, až po armatúru a bojlery“ komentuje vedúci marketingového oddelenia Jan Voldán.
„Obidve nové predajne ponúknu zákazníkom odborných poradcov, ktorí sú ochotní poradiť a na požiadanie vytvoria grafický návrh, ako by mohla kúpeľňa klientov vyzerať.“ dodáva Voldán. Zabezpečená je takisto doprava a realizácia kúpeľní. Predajne SIKO sú známe svojim komfortným prostredím, pre rodiny s deťmi je pripravený detský kútik a prebaľovací pult, k dispozícii sú parkoviská.
Košická predajňa na ploche cca 1000m2 ponúkne viac ako 50 vzorových kúpeľní. Náročnejších klientov poteší sekcia s luxusnými kúpeľňami, vybavenými exkluzívnymi produktami od svetoznámych výrobcov a dizajnérov. Okrem maloobchodnej predajne je súčasťou aj veľkoobchod. Otváracia doba pre zákazníkov je denne od 9.00 do 20.00. Veľkoobchodníci budú mať prístup od pondelka do soboty v čase 8.00 – 16.00.
V Poprade bude zákazníkov inšpirovať približne 40 vzorových kúpeľní na ploche 500m2. Predajňa privíta zákazníkov 7 dní v týždni od 9.00 do 19.00. Pre zákazníkov veľkoobchodu sú pracovníci SIKO k dispozícií medzi 8.00 až 16.00 hod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Online nákupy s Tescom už aj v Michalovciach a okolí a Partizánskom dm spustila nový koncept odberného miesta dmBOX

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.