Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. augusta 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Predajňa Mountfield v Banskej Bystrici celá v novom

BRATISLAVA 30. augusta – Spoločnosť Mountfield SK otvára v sobotu 1. 9. 2012 v Banskej Bystrici úplne nové predajné centrum v obchodnom centre Radvaň Park. Nový banskobystrický Mountfield má teraz takmer 950 m celkovej plochy a len predajná časť je s necelými 550 m výrazne väčšia ako v bývalej predajni. Dominantou predajného centra je nové vonkajšie bazénové centrum s rozlohou 170 m s kopanými bazénmi typu Fort Wayne a Calypso. V tomto roku predajňa očakáva jubilejného 100 000 kupujúceho zákazníka od roku 2005, kedy sa po prvýkrát otvorila pôvodná predajňa v Banskej Bystrici. Od roku 2005 predal banskobystrický Mountfield viac ako 3 800 reťazových píl a takmer 14 500 kosačiek na trávu. Popri tom predal aj 1 200 bazénov.

Nové moderné banskobystrické predajné centrum privíta svojich prvých zákazníkov v sobotu 1. 9. 2012 o 9.00 hodine dopoludnia. Vďaka presťahovaniu sa do moderných priestorov sa celková veľkosť predajne, vrátane servisného zázemia, zväčšila na 936 m. „Dôvody, prečo sa firma rozhodla presťahovať našu predajňu v Banskej Bystrici, boli dva – byť novo tam, kde sa prirodzene zhromažďujú kupujúci. Druhým dôvodom bolo nevyhovujúce zázemie našej starej predajne. Vďaka presťahovaniu do nových priestorov tak dôjde k zvýšeniu komfortu pre našich zákazníkov a naše produkty a služby im ponúkneme v modernom prostredí,“ hovorí Jozef Moravský, regionálny riaditeľ spoločnosti Mountfield.

Zákazníkov privítajú nové priestory servisného a skladového zázemia, ktoré ponúkne klientom komfort, servis a služby na vysokej úrovni štandardu 21. storočia. „Rozšírenie servisného zázemia bolo pre našu firmu tiež veľkou prioritou a som rád, že aktuálne bude naša predajňa disponovať jedným z najmodernejších servisov v rámci našej predajnej siete v Slovenskej republike,“ komentuje regionálny riaditeľ spoločnosti Mountfield Jozef Moravský dôraz, ktorý kládla spoločnosť Mountfield pri zmene predajného miesta pre banskobystrický región.
Veľkým ťahákom predajného centra bude aj nové bazénové centrum s bazénovým príslušenstvom a technológiami, rovnako ako aj moderná prezentácia kompletného sortimentu záhradnej techniky a príslušenstva. Novo otvorené predajné centrum potvrdzuje postavenie Mountfieldu SK, ktorý je líder v maloobchodnom špecializovanom predaji záhradnej techniky, bazénov a vybavenia pre záhradu na Slovensku.

Základné údaje o predajnom centre Mountfield v Banskej Bystrici:
• Pôvodná predajňa otvorená v januári 2005, nové predajné centrum otvorené v sobotu 1. 9. 2012
• 98 000 kupujúcich zákazníkov k 15. 8. 2012
• Za takmer 8 rokov existencie banskobystrickej predajne predané zákazníkom napr. 14 500 kosačiek, 730 traktorov, 3 800 reťazových píl, 950 snehových fréz, 12 800 kusov záhradného nábytku a 1 200 nadzemných alebo kopaných bazénov
• Celková plocha nového predajného centra Mountfield je 936 m2, samotná predajná plocha má rozlohu 545 m2
• Dominantou centra je vonkajšie bazénové centrum s rozlohou 170 m2

Pre ďalšie informácie o spoločnosti Mountfield, prosím, kontaktujte:
David Jirušek
PR manager Mountfield CZ + SK
Mobil: 00420 724 016 289
Email: david.jirusek@mountfield.cz
http://www.mountfield.cz/

Pre ďalšie informácie o predajni Mountfield Banská Bystrica, prosím, kontaktujte:
Ľubomír Beňo
Oblastný manažér predaja
Mobil: 00421 902 966 110
Email: lubomir.beno@mountfield.sk
http://www.mountfield.sk/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Stredná odborná škola potravinárska v Nitre: Tradičný recept na moderné vzdelávanie COOP Jednota otvára prvú automatizovanú predajňu na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.