Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Predaj cestovných lístkov z Viedne do Bratislavy narastá

BRATISLAVA 12. augusta – V prvom polroku predali Rakúske spolkové železnice (ÖBB) 76.860 cestovných lístkov smerujúcich do Bratislavy, čím vzrástol ich počet v porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka o 13 percent. „Dvojciferný nárast predstavuje vyslovenie dôvery zákazníkov“, hovorí Michael Fröhlich, regionálny manažér ÖBB pre východný región. Ostatný rok predali ÖBB celkovo 160.000 cestovných lístkov s cieľovou stanicou v našom hlavnom meste.

Každodenne premáva medzi oboma dunajskými metropolami 70 vlakov. V cene 15 eur majú cestujúci z Viedne okrem spiatočného lístka zarátané aj cestovné v mestskej hromadnej doprave v našom hlavnom meste ale aj prevoz bicykla. Stovky rakúskych turistov využili už aj zľavy na prehliadky v Bratislave alebo jazdu historickým vláčikom, ktoré získali vďaka využitiu služieb ÖBB pri ceste do a z

Užitočné informácie prináša vynovená brožúrka BratisLover, ktorá obsahuje cestovný poriadok, hlavné turistické atrakcie a podujatia v Bratislave až do konca roka i mapku centra. BratisLover vznikla v spolupráci s bratislavským magistrátom. Rakúski turisti a ďalší záujemci ju získajú na predajných miestach ÖBB vo Viedni, Dolnom Rakúsku a Burgenlande alebo si ju môžu priamo stiahnuť z webovej stránky www.oebb.at/euregio.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

90’s Super Fest 2024: Už túto sobotu v Nitre! Podpora predaja s Pelargonium for Europe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.