Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Pre malých a stredných podnikateľov je tu úver JEREMIE

Malé a stredné podniky majú jedinečnú možnosť získať zvýhodnený úver na rozvoj ich podnikania.

Vďaka spolupráci so Slovenským záručným a rozvojovým fondom (SZRF) prináša Tatra banka ďalší úverový program JEREMIE. „Tatra banka aj v tomto roku pokračuje v nastavenom trende podporovať malé a stredné podniky a k doterajšiemu programu, zavedenému v roku 2013 v rámci iniciatívy JEREMIE – First Loss Portfolio Guarantee, pridáva do svojho produktového portfólia aj druhý program z iniciatívy JEREMIE – Portfolio Risk Sharing Loan,“ predstavuje nový program Peter Bilčík, riaditeľ odboru produktov a podpory pre firemných klientov Tatra banky. „Hlavnou výhodou programu je nižšia úroková sadzba,“ dodáva.

Program JEREMIE je zaujímavý najmä pre firmy pôsobiace v odvetviach priemyselnej výroby, stavebníctva, veľkoobchodu ako aj maloobchodu. Do programu sa môžu zapojiť malí a strední podnikatelia so sídlom na Slovensku, s počtom zamestnancov do 250, ročným obratom do 50 mil. eur, s bilančnou sumou do 43 mil. eur. Maximálna výška úveru pre jedného podnikateľa je 1 mil. eur so splatnosťou až do 10 rokov. Financovaná investícia, resp. prevádzka musí byť lokalizovaná na Slovensku, avšak mimo okresov Bratislava, Malacky, Senec a Pezinok.

Program je podporený z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast,
spolufinancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR prostredníctvom Iniciatívy JEREMIE.

Viac informácií o podmienkach úveru získajú záujemcovia vo všetkých pobočkách, firemných centrách a obchodných zastúpeniach firemných centier Tatra banky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného auta?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.