Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. januára 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Pracie prášky: Naozaj predávajú Slovákom horšiu kvalitu?

BRATISLAVA 10. januára 2017 – Mali by sme byť múdri a kupovať kvalitnejšie rakúske pracie prášky. Stoja rovnako ako tie naše, ale sú pritom kvalitnejšie. Majú vyššiu intenzitu a s menšou odmerkou operieme viacej. A ako to vieme?

• Slovenská obchodná komora aj Európska komisia potvrdila, že produkty dovážané na Slovensko sú menej kvalitné ako v susednom Rakúsku.
• Informácie na obaloch pracích práškov zakúpených na Slovensku a pár kilometrov za hranicami, v Rakúsku, skutočne obsahujú rozdielne zloženie, čo si môže overiť každý.
• O túto tému sa už zaujímali aj naši politici, ktorí sa problém snažili vyriešiť podaním podnetu Európskej komisii. Tá nás však svojím postojom nielen sklamala, ale priam zradila. V záverečnej správe síce uznala, že zahraničné korporácie k nám dovážajú produkty v horšej kvalite, no ich konanie je v poriadku, ak informáciu o zložení uvádzajú na obale produktov.
• Pracie prášky či aviváže s nižšou koncentráciu aktívnych látok nás oberajú o peniaze, a to hneď dvakrát. Ich cena je rovnaká ako pri ich kvalitnejších verziách v zahraničí, no minieme ich rýchlejšie, lebo viac spotrebujeme, aby sme dosiahli požadovaný efekt čistoty. Účinky aviváže navyše vyprchajú skôr, čo ja ako správna gazdinka nestrpím.

Bratislavčania a Slováci žijúci na západnom Slovensku už roky chodia nakupovať do Rakúska. Čo však tí, ktorí takéto možnosti nemajú, prípadne nechcú stráviť čas chodením po nákupoch? – objednávajte cez nás na www.drogerka.sk. Dovážame vám najkvalitnejšie rakúske pracie a čistiace prostriedky, a to priamo domov po celom Slovensku.

Vaša Helena, drogerka.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Viete, prečo sa oplatí nakupovať nemeckú drogériu? Ako prať efektívnejšie a ekologickejšie? Skúste tieto triky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.