Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

PR televízie JOJ zastrešuje Dynamic Relations

BRATISLAVA 13. januára – Televízia JOJ od januára 2014 spolupracuje v oblasti public relations s agentúrou Dynamic Relations. Agentúra sa bude venovať predovšetkým príprave stratégií PR kampaní pre jednotlivé projekty televíznych staníc skupiny JOJ, koncepcii korporátnej PR komunikácie jej značiek a pripravuje tiež veľký celoslovenský CSR projekt pre televíziu.

„Máme pripravených veľa zaujímavých nových projektov ako aj veľké odhodlanie ich dynamicky vniesť do života. Rozhodli sme sa pre spoluprácu s agentúrou Dynamic Relations, ktorá má vynikajúce a nielen slovenské referencie. Očakávame, že zásadne posilní potenciál nášho komunikačného tímu,“ povedal generálny riaditeľ TV JOJ František Borovský.

Nový riaditeľ marketingu TV JOJ Michal Drobník novú spoluprácu víta a očakáva, že spolupráca dvoch komunikačných tímov (interného a externého) prinesie do komunikácie televízie zaujímavé impulzy. „Externý pohľad a nápady sú vždy vítanou pridanou hodnotou,“ dodal Drobník.

Pre Dynamic Relations je spolupráca so skupinou JOJ veľká výzva. „V skupine JOJ sme získali veľmi zaujímavého a progresívneho klienta. Od začiatku úplne vytesňujeme fakt, že ide o médium. Veríme, že komunikácia produktov, tvorby a značky skupiny JOJ sa aj vďaka nám posunie ešte pozitívnejším smerom,“ povedal Managing Director Dynamic Relations Karol Wolf. V agentúrnom tíme pre JOJ budú pod vedením Karola Wolfa pracovať Soňa Húšťová, Radmila Štelbašská a Barbara Heribanová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vianočný darček pre TV zákazníkov UPC: voľné vysielanie až 52 staníc pre všetkých počas sviatkov Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.