Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozvánka na prezentáciu projektu „Energia pre krajinu“

BRATISLAVA 11. júna – Prezentácia projektu „Energia pre krajinu – záchrana najvzácnejších živočíšnych druhov v slovenských pohoriach.“, sa bude konať vo štvrtok 14. júna 2012 o 17,30 hod v Európskom informačnom centre, Palisády 29, Bratislava.

Projekt získal Európsku cenu za ochranu životného prostredia pre podnikateľov (EBAE – European Business Awards for the Environment) v novovzniknutej kategórii Podnikanie a biodiverzita.

Tento rok sa medzi piatich víťazov v Bruseli prebojovali Slovenské elektrárne. Získanie tejto ceny vypovedá o tom, že jej držiteľ je schopný využívať inovácie takým spôsobom, aby si zachoval konkurencieschopnosť a zároveň dosahoval vynikajúce environmentálne výsledky.

Súčasťou stretnutia bude okrem diskusie o projekte aj neformálne posedenie pri čaši vína a malom občerstvení.

Svoju účasť potvrďte, prosím, do12.6.2012 na tel.:0917/969 966 alebo e-mail:rsvp@bubble.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

Aké mesto chcú mať Bratislavčania: Urbansummit zverejnil odporúčania pre tvorcov rozhodnutí Koncert vokálnej senzácie Naturally 7 otvorí už o pár dní talentovaný spevák Samuel Hošek

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies