Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozvánka na GSK Open Day:  GSK Slovensko otvára dvere študentom

V GSK Slovensko po prvýkrát otvoríme dvere študentom, ktorí sa zaujímajú o kariérne možnosti vo farmaceutickom priemysle po skončení štúdia!

Poskytneme informácie o pozíciach pre absolventov, napríklad o 2-ročnom Future Leaders Programme v oblasti Sales & Marketing, o pozícií Medicínskeho reprezentanta alebo Medicínskeho poradcu. Podujatie je určené prevažne pre študentov medicíny, farmácie, ale aj prírodovedných smerov ako biológia a chémia, či veterinárnych fakúlt.

Čo?
Z prvej ruky si študenti vypočujú skúsenosti našich kolegov na medicínkom a komerčnom oddelení ako aj v prestížnom talentovom rotačnom programe Future Leaders. Dozvedia sa postrehy z výberového procesu, ale aj informácie o tom, ako program prebieha. Bude samozrejme priestor na otázky. Študenti si budú tiež môcť vypočuť tipy a rady našich kolegov alebo sa inšpirovať príbehom ich kariérnej cesty, ako sa postupne cez juniorské pozície v našej organizácii stali klúčovými lídrami v GSK.

Kde?
GSK office v Bratislave na Galvaniho ulici č. 7A

Ako?
Na podujatie je potrebné sa prihlásiť. Ešte máme posledné voľné miesta. Info o prihlásení na stránke gsk.sk v sekcii novinky: http://gsk.sk/novinka_12052016.html

PROGRAM GSK OPEN DAY

Privítanie General Managera

14:00

MUDr. Andrea Kočišová – General Manager spoločnosti GSK Slovakia

14:30 Blok „Kariérna cesta v GSK“

Skúsenosti pozdielajú naši kolegovia na pozíciach v komerčnom a medicínskom oddelení.

O svojej kariérnej ceste a o tom, čo obnáša ich pracovná pozícia ti povedia viac:

MUDr. Petra Hermanová – Medical Governance manager, v minulosti pôsobila aj na pozícií Medical Advisor

MUDr. Zuzana Beňová – Medical Affairs manager so skúsenosťou v obchode i marketingu

Blok „Future Leader Programme“

15:30 Účastníci programu Future Leaders Irenej Jerič a Jernej Hafner v Slovinsku, ktorí do programu nastúpili ako absolventi Farmaceutickej fakulty v Ljubljane.

Prezentácia aktuálnych účastníkov programu a sekcia otázky & odpovede

16:30 Voľná diskusia

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Hru na vraždu musia hrať všetci. Bez výnimky! Pozvánka na Business Ladies Day

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.