Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozor, po Banskej Bystrici sa pohybujú falošní vodári

BRATISLAVA 23. apríla – Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. na základe oznámenia zákazníkov upozorňuje verejnosť na podvodníkov, ktorí sa vydávajú za pracovníkov vodární.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť sa zásadne dištancuje od týchto podvodníkov a odporúčame svojim zákazníkov, aby zvýšili svoju opatrnosť a neohrozili tak seba a svoj majetok.

Pracovníci Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s.(odpočtári) sú pred odčítaním povinní bez vyzvania sa preukázať identifikačnou kartou, ktorá obsahuje meno pracovníka a osobné identifikačné číslo.

Na vyzvanie je pracovník povinný preukázať sa preukazom totožnosti. Títo pracovníci nevykonávajú žiadnu ďalšiu činnosť, ako napríklad inkasovanie nedoplatku či vyúčtovanie preplatku za vodné a stočné, alebo za iné služby.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ekologický obal s hravým dizajnom, ktorý prináša dotyk a vôňu prírody. Siahnite po včelobale Vládna špička na ITAPA: Dezinformácie sú verejný nepriateľ číslo 1. Počas koronakrízy nabrali na sile, musíme začať konať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.