Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. marca 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Pozor na podvodníkov

BRATISLAVA 16. marca – Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. (ďalej VšZP) zaznamenala v posledných dňoch viaceré pokusy o podvodné vymáhanie údajných nedoplatkov poistencov. Neznámy páchateľ kontaktuje poistencov e-mailom, odosielateľom ktorého je údajne Sociálna poisťovňa. Obsahom e-mailu je výzva na úhradu nedoplatkov zdravotného poistenia s uvedením kontaktných údajov VšZP. Nedoplatky majú údajní dlžníci zaplatiť na účet bratislavskej pobočky VšZP a ako číslo účtu sa uvádza účet v Poľskej republike.

VšZP v tejto súvislosti pripomína, že výzvy na zaplatenie nedoplatku nikdy neposiela emailom, preto upozorňuje poistencov, aby na takéto výzvy nereagovali a v žiadnom prípade neposielali peniaze na uvedené číslo účtu. VšZP má účty len v Štátnej pokladnici a je možné si ich overiť na internetovej stránke poisťovne www.vszp.sk . VšZP zároveň žiada poistencov, ktorí dostanú takéto výzvy, aby o tom informovali ktorúkoľvek pobočku VšZP alebo zavolali na Call Centrum 0850 003 003.

VšZP v súvislosti s podvodným konaním neznámeho páchateľa podniká právne kroky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Problémy s alkoholom môže mať aj dieťa. Psychológ radí, aby rodičia nepoužívali mentorský, karhavý tón Temný vojvoda. Vášnivý, romantický a dobrodružný

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.