Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90163_stvrtfinale euhl 676x380.jpg
15. marca 2019 PR správyŠportHokej od PRservis.skSITA Diskusia()

Poznáme štvrťfinálové dvojice play-off EUHL

BRATISLAVA 15. marca 2019 – Základná časť EUHL sa skončila a spoznali sme osem tímov, ktoré sa prebojovali do play-off. O majstra si zahrajú dva slovenské tímy a šesť českých tímov. Na prvom mieste skončil Trenčín a rovnaký počet bodov získala aj Banská Bystrica. Na tretej priečke nakoniec skončil tím HC Masaryk University a o jeden bod za ním UK Praha. Piate miesto patrí Engineers Prague. Rovnaký počet bodov nazbierali Akademici Plzeň a BO Ostrava. Postupovú osmičku uzatvára University Shields Olomouc. Podrobné informácie o formáte play-off sa dozviete v článku.

Štvrťfinálové dvojice play-off:

Gladiators Trenčín – University Shields Olomouc
UMB Hockey Team Banská Bystrica – BO Ostrava
HC Masaryk University – Akademici Plzeň
UK Praha – Engineers Prague

Štvrťfinále bude prebiehať od 13.3. do 18.3.

Hrá sa na dva víťazné zápasy s tým, že v každej dvojici začína lepšie umiestnené mužstvo prvé stretnutie na ľade súpera. Druhý, prípadne tretí duel hrá lepšie umiestnené mužstvo po základnej časti na domácom ľade.

Semifinále bude prebiehať od 20.3. do 25.3.

Hrá sa na dva víťazné zápasy s tým, že v každej dvojici začína lepšie umiestnené mužstvo prvé stretnutie na ľade súpera. Druhý, prípadne tretí duel hrá lepšie umiestnené mužstvo po základnej časti na domácom ľade.

Finále bude prebiehať 27.3. do 8.4.

Hrá sa na tri víťazné zápasy s tým, že lepšie postavené mužstvo po základnej časti začína dvoma zápasmi na domácom ľade. Tretí, prípadne štvrtý duel sa odohrá na ľade druhého tímu. Ak by musel o víťazovi ligy rozhodnúť piaty zápas, tak ten sa odohrá na ľade lepšie umiestneného mužstva po základnej časti.

V prípade nerozhodného výsledku bude nasledovať predĺženie troch proti trom až do strelenia zlatého gólu. Tento formát platí pre celé play-off.

Na termínoch jednotlivých zápasov sa dohodnú manažéri. Stretnutia však musia prebehnúť v uvedenom období. Majstra EUHL spoznáme najneskôr 8.4. 2019.

Podrobnejšie informácie o lige nájdete na webe www.euhl.eu

K téme

Nápad pre 3 generácie zverejnil víťazné projekty tohto roka Nová Agatha Christie po prvý raz v slovenčine. Jed v šampanskom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hokej

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.