Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2019 PR správyŠportHokej od PRservis.skSITA Diskusia()

UMB Hockey Team Banská Bystrica obhájil Sekeráš Trophy

BRATISLAVA 16. apríla – Finálová séria medzi Trenčínom a Banskou Bystricou bola dramatická do poslednej sekundy.  V Trenčíne si obe mužstvá pripísali po víťazstve a tak sa séria sťahovala do Banskej Bystrice za vyrovnaného stavu.  Tretí finálový zápas zvládli lepšie domáci a od titulu ich delilo jediné víťazstvo.  Gladiátori sa však nevzdali a v strhujúcom štvrtom súboji si najprv vynútili v poslednej minúte predĺženie a napokon aj rozhodujúci piaty zápas!  V ňom Gladiátori ešte šesť minút pred treťou sirénou viedli o jeden gól, ale Bystričanom sa podarilo v samom závere vyrovnať.  V predĺžení zaznamenal zlatý gól Jakub Tatár a UMB Hockey Team Banská Bystrica obhájil Sekeráš Trophy!  Obom mužstvám za strhujúcu finálovú bitku patrí veľká poklona a majstrovi gratulácia. Podrobnejšie informácie o výsledkoch nájdete v článku.

UMB Hockey Team Banská Bystrica – Gladiators Trenčín 4:2 (1:1, 1:0, 2:1), stav série 2:1

Góly: 15. L.Garay, 31. J.Šeliga, 46. J.Šeliga, 57. R.Mendel – 12. S.Šimko, 46. M.Habšuda

Brankári: Vladimír Korytár – 20 zákrokov, 90.9% úspešnosť, Jakub Kostelný – 25 zákrokov, 86.2% úspešnosť

UMB Hockey Team Banská Bystrica – Gladiators Trenčín 3:4 pp (2:1, 1:0, 0:2 – 0:1), stav série 2:2

Góly: 6. D.Brnčál, 18. F.Kandra, 37. M.Kamzík – 5. M.Trenčan, 49. J.Huňa, 60. T.Staňo, 61. T.Staňo

Brankári: Vladimír Korytár – 19 zákrokov, 82.6% úspešnosť, Michal Gábriš – 26 zákrokov, 89.7% úspešnosť

Gladiators Trenčín – UMB Hockey Team Banská Bystrica 3:4 pp (0:0, 1:2, 2:1 – 0:1) – 577 divákov, stav série 2:3

Góly: 29. S.Šimko, 43. T.Staňo, 54. P.Kopecký – 39. R.Novodomec, 39. M.Kamzík, 58. D.Brnčál, 63. J.Tatár

Brankári: Michal Gábriš – 25 zákrokov, 86.2% úspešnosť, Marek Gašparovič – 26 zákrokov, 89.7% úspešnosť