Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. januára 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Potrebujete peniaze rýchlo, najlepšie ešte dnes?

Každého z nás aspoň raz za život prekvapí nečakaný výdavok, či už napríklad za pokazený spotrebič v domácnosti, pokazené auto alebo čokoľvek iné. Prípadne, človek si chce kúpiť nejaký tovar v časovo obmedzenej akcii a nemá dostatočnú hotovosť. Čo sa s tým dá robiť?

Rýchle pôžičky ako možné riešenie
Na tento účel sú ideálne rýchle pôžičky s vybavením do 24 hodín. V praxi ide najmä o nebankové pôžičky, ktoré poskytujú viaceré známejšie aj menej známejšie nebankové spoločnosti. Samozrejme, veľmi rýchlo sa dajú vybaviť viaceré menšie úvery aj v bankách, ale na druhú stranu, ak máte problém napríklad s dostatočnou bonitou alebo dokladovaním príjmu, v banke to môže byť problém.

Práve preto existujú nebankové pôžičky a úvery, pričom nemusí ísť len o nevýhodné úvery, ako sa to veľakrát prezentuje v médiach. Viacero známych poskytovateľov má v ponuke aj také nebankové spotrebné či spotrebiteľské pôžičky, ktoré môžu svojimi parametrami konkurovať aj niektorým bankovým, najmä ak ide o poskytovateľov s dobrým menom na trhu, ktorí majú seriózne podmienky.

Krátkodobo na čokoľvek, ale napríklad aj na viac rokov
Pomerne bohatá a široká ponuka úverov z nebankových subjektov umožňuje vybrať si aj cielene niektorý typ pôžičky. Ak napríklad zháňate peniaze narýchlo len na pár týždňov či mesiacov, sú tu krátkodobé úvery, obvykle s možnosťou vybavenia aj z pohodlia domova cez internet alebo prostredníctvom SMS správy. Tieto pôžičky sú väčšinou aj bez nutnosti predkladať potvrdenie o výške príjmu.

Požičať sa dajú samozrejme ale aj väčšie sumy, kľudne aj na niekoľko tisíc € a so splatnosťou napríklad aj na 2 alebo viac rokov. Na tento účel existujú tiež viaceré špecializované úvery, obvykle rovnako bezúčelového charakteru, ktoré sa dajú vybaviť za veľmi krátku dobu. V niektorých prípadoch, napríklad ak sa požiada o úver do 14:00 alebo 15:00, môžete mať peniaze vyplatené už v ten istý deň, ako ste žiadali o úver.

Kde takéto úvery nájsť
Vzhľadom na to, že ponuka je veľmi široká a bohatá, môžete mať problém sa v nej zorientovať. Skutočne len veľmi málo ľudí má dostatok času a vôle, aby si prečítali do detailov všetky ponuky a informácie o úveroch od nebankových veriteľov. Práve preto prichádzajú Webnoviny a ich porovnanie rýchlych pôži?iek, pričom tento spravodajský portál prináša takúto recenziu vo forme prehľadne napísaného článku.

V ňom sa dozviete nielen o tom, kto všetko takéto pôžičky a úvery poskytuje, ale aj informácie o každom type úveru, či už ide o menšiu pôžičku alebo väčší spotrebný úver. Samozrejme, vďaka detailnému porovnaniu ponuky, finančných limitov a iných nefinančných parametrov, je možné získať na jednom mieste dokonalý prehľad o možnostiach pre každého, kto hľadá spoľahlivého poskytovateľa pôžičiek.

Rýchlo aj výhodne naraz – dá sa to?
Pravdou je, že väčšinou si ľudia spájajú rýchle a jednoduché vybavenie finančných prostriedkov s predraženými úrokmi a nevýhodnými podmienkami pre spotrebiteľa. Práve preto je dôležité sa vedieť v pôžičkách zorientovať. Kto chce nájsť všetko dôležité a zároveň aj s porovnaním jednotlivých poskytovateľov, pre toho je uvedený článok cenným zdrojom informácii a dôležitou križovatkou na rázcestí viacerých úverov. Ako vidno, mať prehľad sa oplatí, pretože napríklad aj banky používajú rôzne chytáky a triky.

Okrem toho, nezabudnite, že:
· Treba si vyberať overeného poskytovateľa nebankových pôžičiek, aj keď Vám to ponáhľa a potrebujete peniaze čo najrýchlejšie
· Pokiaľ Vám stačí menšia suma, kľudne využite SMS či online pôžičky
· Ak chcete čo najlepší úrok, pripravte si aj výpis z účtu alebo iný doklad o výške príjmu, ktorý vyžadujú najmä veľké nebankové spoločnosti

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Skúsenosti Moniky Hilmerovej: Elektromobil je skvelou voľbou aj pre aktívnu rodinu Slovenský nivelačný systém, ktorý sa stal bestsellerom v celej Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.