Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. októbra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

PosAm úspešný v tendri pre významnú taliansku banku

BRATISLAVA 28. októbra – PosAm sa podieľal ako technologický partner na víťazstve v tendri na dodávku technických prostriedkov pre snímanie digitalizovaného vlastnoručného podpisu pre významnú taliansku bankovú skupinu.

Významná talianska banková skupina vybaví svojich prvých 1200 pracovísk technológiou na snímanie vlastnoručného podpisu prostredníctvom unikátnych podpisových tabletov. Dodávateľom technických prostriedkov je partner spoločnosti PosAm, ktorý na základe technologického návrhu spoločnosti PosAm vyrobil tieto unikátne zariadenia a presadil sa voči konkurencii z Európy a z Japonska. „Očakávame, že tento významný úspech je iba začiatkom pri vývoze tejto technológie aj do ďalších krajín,“ povedal René Kubiš, obchodný riaditeľ PosAm.

Po úspešnom nasadení riešenia využívajúceho digitalizovaný vlastnoručný podpis na autorizáciu osôb v Tatra banke je to ďalší úspech PosAm-u v bankovom sektore spojený s technológiou zameranou na zvyšovanie efektívnosti procesov, pri ktorých sa vyžaduje vlastnoručný podpis zákazníka. Spoločnosť PosAm je lídrom v implementácii technológií na snímanie vlastnoručného podpisu technologickými prostriedkami.

Bližšie informácie o riešení pre podpisovanie elektronických dokumentov a overovaní identity osôb prostredníctvom digitalizovaného vlastnoručného podpisu s biometrickými vlastnosťami získate na www.posam.sk/bsign.

O spoločnosti
PosAm pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Z niekoľkých nadšencov výpočtovej techniky sa spoločnosť rozvinula do firemnej štruktúry s viac ako 250 zamestnancami. V roku 2010 sa PosAm stal súčasťou skupiny Slovak Telekom, čím potvrdil a posilnil pozíciu vedúcej IT spoločnosti na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je prinášať partnerom a zákazníkom úžitok prostredníctvom unikátnych riešení s využitím potenciálu širokej škály informačných technológií. PosAm sústreďuje svoje úsilie na poskytovanie služieb a riešení pre korporátnych zákazníkov. V rámci svojho portfólia PosAm ponúka individuálny softvérový vývoj, vlastné aplikačné riešenia, systémovú integráciu, konzultačné služby, outsourcing a infraštruktúrne riešenia. Partnerské vzťahy so svetovými technologickými lídrami, inovačný potenciál manažmentu a silný lokálny tím, podporený investíciami do vzdelávania zamestnancov sú zárukou neustáleho napredovania a špičkových výkonov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Cenu Dionýza Ilkoviča pre najlepších učiteľov prírodných vied udelili už siedmykrát Slovenské samosprávy sú pripravené zavádzať smart riešenia, no chýba im väčšia dôvera zo strany štátu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.