Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Poisťovňa Aegon rozširuje sieť obchodných kancelárií

BRATISLAVA 18. júna – Poisťovňa Aegon posilňuje svoju obchodnú sieť na území Slovenska. S cieľom byť klientom čo najbližšie, otvorila počas prvého polroka šesť nových obchodných kancelárií. Aegon otvára nové zákaznícke centrá nielen v krajských sídlach, ale i v menších okresných mestách, od západného až po východné Slovensko. Zámerom poisťovne je vytvoriť hustú sieť spádových oblastí, ktoré budú slúžiť potrebám zákazníkov.

„Počet klientov našej poisťovne rastie. V súčasnosti sa staráme o finančnú budúcnosť viac ako 250-tisíc klientov v životnom poistení a v starobnom dôchodkovom sporení. Pre našich klientov sa snažíme zabezpečiť adekvátny zákaznícky servis. Chceme, aby cítili, že sme tu pre nich. Chceme byť ich partnerom, ktorý je pripravený odborne pomôcť a poradiť. I v časoch call centier, emailovej komunikácie a online predaja je pre nás priamy styk so zákazníkom veľmi dôležitý. Takisto, samotní klienti častokrát uprednostňujú formu osobného stretnutia, ak sa diskutuje o senzitívnych údajoch akými sú osobné zdravie či finančná ochrana rodiny,“ vysvetľuje Daniel Pisarčík, riaditeľ internej obchodnej služby poisťovne Aegon.

Obchodné kancelárie poisťovne Aegon poskytujú klientom kompletný servis v oblasti poisťovníctva. Zákazník môže priamo na mieste uzavrieť zmluvu k životnému a neživotnému (majetkovému) poisteniu, ako i starobné dôchodkové sporenie. Návštevu kancelárie je takisto možné využiť v prípade nahlásenia poistnej udalosti alebo zmeny zmluvných údajov.

Prehľad všetkých obchodných kancelárií poisťovne Aegon je dostupný na internetovej stránke spoločnosti www.aegon.sk. Návštevník stránky nájde mapu s presnou adresou, otváracie hodiny a príslušný telefonický kontakt, na ktorom je možné dohodnúť i osobné stretnutie s finančným poradcom.

Prehľad nových obchodných kancelárií, otvorených v roku 2014:

Dunajská Streda / B.Bartóka 4466/9 / pondelok – piatok / 08:30-17:00
Humenné / Námestie slobody 5656/60 / pondelok – piatok / 08:30 – 16:30
Košice / Rooseveltova 792/2 / pondelok – piatok / 08:30-17:00
Nitra / Palárikova 287/8 / pondelok – piatok / 09:00-17:00
Prešov / Metodova 2 / pondelok – piatok / 09:00-15:00
Žilina / Mariánske námestie 50/29 / pondelok – piatok / 09:00-17:00

O koncerne Aegon:
Aegon Slovensko patrí do koncernu Aegon, jednej z najväčších finančných skupín na svete, ktorá pôsobí v oblasti poisťovníctva. Koncern Aegon má vyše 160 ročnú tradíciu, zamestnáva takmer 27 tisíc pracovníkov, stará sa o milióny klientov vo viac ako 25 krajinách v Amerike, v Európe a v Ázii. Na Slovensko vstúpila značka Aegon v roku 2003. V súčasnosti sa stará o finančnú budúcnosť viac ako 250 tisíc klientov v životnom poistení a starobnom dôchodkovom sporení. Tisícom ďalších klientov sa stala spoľahlivým partnerom v poistení ich bývania. Pod značkou Aegon pôsobia na slovenskom trhu štyri spoločnosti – AEGON Životná poisťovňa, a. s., AEGON, d. s. s., a. s., AEGON partner, s. r. o. a AEGON Hungary Composite Insurance Closed Company Limited by Shares, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Sezóna motoriek a skútrov je tu. Vodiči čelia vyššiemu riziku fatálnych nehôd Union vzdeláva odbornú verejnosť, začínajúcim lekárom posiela unikátnu brožúru KOMPAS

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.