Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. októbra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Poisťovňa Aegon ponúka ročné poistenie domácnosti iba za 9,90 EUR

BRATISLAVA 27. októbra – Poisťovňa Aegon Slovensko prináša unikátnu ponuku online poistenia domácnosti za 9,90 €. Za túto bezkonkurenčnú cenu získa klient kompletnú poistnú ochranu vybavenia svojho domu alebo bytu po dobu jedného kalendárneho roka. Ochrana sa vzťahuje na všetok majetok, ktorý sa v danej domácnosti nachádza (napr. nábytok, spotrebná elektrotechnika, oblečenie, športové náradie, šperky, ale aj osobné doklady).
Poistenie domácnosti klienta ochráni nielen pred následkami živelných pohrôm akými sú požiar, záplava, vytopenie, úder blesku či víchrica, ale aj pred zlodejmi a vlámaním.
S online poistením domácnosti klient navyše získa i ďalšie výhody, ktoré sú súčasťou ponuky bez navýšenia jej ceny. Prvou výhodou je predĺženie záruky na všetky elektrospotrebiče v domácnosti na dobu štyroch rokov. Druhou výhodou je poistenie zodpovednosti v prípade, že klient spôsobí majetkovú škodu tretej osobe (napr. vytopí suseda, nechtiac rozbije okno). Treťou výhodou sú nonstop asistenčné služby v prípade havárie. Ak sa napríklad pokazí zámka na vchodových dverách, Aegon zorganizuje príjazd zámočníka a jednorazovo uhradí náklady na prácu až do výšky 100 €.
Online poistenie domácnosti si zákazníci môžu uzatvoriť aj v prípade, že nie sú vlastníkmi nehnuteľnosti, ale obývajú ju ako podnájomníci (napr. študenti, mladí ľudia, začínajúce rodiny, seniori).
Ponuka je časovo limitovaná, poistnú zmluvu možno uzatvoriť na internetovej stránke www.aegondirect.sk.
Každý záujemca má na výber z viacerých ponúk, ktoré sa líšia výškou cieľovej poistnej sumy. Najnižšia ponuka s poistnou sumou krytia 10 000 € stojí počas prvého roku iba 9,90 €.
Uvedená cena je platná pri 100 € spoluúčasti a jednorazovej platbe na rok poistenia vopred. Výška poistného pre ďalšie roky sa klientom zobrazí v online objednávkovom formulári.
V prípade, ak sa klient rozhodne poistiť aj nehnuteľnosť, môže využiť aktuálnu kampaň so 45% zľavou z celkovej ceny.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Urgentné príjmy hlásia nárast vážnych zranení detí na trampolíne – z takýchto úrazov môžu vzniknúť trvalé následky Ľudí na invalidný dôchodok najčastejšie posielajú civilizačné choroby

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.