Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júna 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Podniknite rytiersku výpravu, Dračie Bory už na vás čakajú!

Bratislava, 10. júna 2016 – Školský rok finišuje a rodiny sa postupne prelaďujú na dovolenkový režim. Kým sa však deti rozbehnú v ústrety prázdninovým dobrodružstvám, čakajú ich náročné dni súbojov s poslednými písomkami, v ktorých statočne zabojujú o čo najlepší výsledok na vysvedčení. Inšpiráciu k odvahe nájdu v júni v Bory Mall aj v jedinečných rozprávaniach o rytieroch a ich súbojoch s drakmi.

Impozantná výstava Draci a Drakobijci / 6.6.- 3.7.
Ak ste si povedali, že časy drakov a rytierov sú dávno preč, vyvedieme vás z omylu. Od 6.6. do 3.7. Bory Mall zažijete impozantnú fantazijnú výstavu „DRACI A DRAKOBIJCI”. Výstava prináša možnosť stretnúť sa naživo s mýtickými zvieratami z ľudových povestí a rozprávok. Okrem samotných drakov uvidíte aj ich lovcov – drakobijcov, spolu so zbraňami, ktoré používali pri love. Exponáty drakov a drakobijcov sú v životnej veľkosti. Aby sa návštevník cítil ako v dračej jaskyni a zážitok bol čo najautentickejší, rozliehajú sa priestormi špeciálne zvukové efekty, ktoré dotvárajú atmosféru expozície.

Borcami Drakobijcami / 11.6.-12.6. (11:00 – 18:00 h)
Druhý júnový víkend zažijete jedinečný program s Borcami Drakobijcami. Borcov Drakobijcov naučíme ako sa stať skutočnými rytiermi a úspešne zdolať náročný dračí chodník. Na dračom chodníku budú musieť okrem šikovnosti a sily využiť aj svoj dôvtip. Vyriešia krížovky, hlavolamy, poskladajú dračie mozaiky. Preveria si svoju zdatnosť v hádzaní dračími vajíčkami a v zdolávaní prekážkovej dráhy. Nebude to jednoduchá cesta, ale na jej konci ich bude čakať zaslúžená odmena.

Rytieri z Devína / 11.6. (14:00 h)
Z čias dávnych prídu aj Rytieri z Devína z Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, ktorí rozpovedia malým Drakobijcom legendárny príbeh o Ruži a meči. Rozprávku o kráľovi a rytieroch a večnom súboji dobra a zla, lásky a podlosti. Hrdí bojovníci vás vtiahnu do dávnej histórie a predvedú svoje zbrane aj rytiersku výzbroj. Po rozprávke si odvážni Drakobijci môžu skúsiť jazdu na drevenom koni, roztínanie jabĺčka mečom a nežné princezné si môžu skúsiť aj dávnu hru – hádzanie venčekov.

Dračie Minikino / 6.6. – 3.7. (13:00 – 19:00 h)
Júnový program počas výstavy doplní filmová ponuka dračieho Minikina, v ktorom sa deti v dvoch dieloch obľúbenej rozprávky dozvedia Ako vycvičiť Draka a presvedčiť všetkých, že ľudia a draci môžu žiť spolu
v harmónii, rešpekte, porozumení a láske. Ak si chcete zvečniť nezabudnuteľné dračie chvíle, pripravili sme pre vás fotopoint na tému Ako skrotiť draka aj s obsluhou. Počas trvania dračej výstavy bude umiestnený
v priestoroch Bory Mall fotostánok s polaroidom, v ktorom si môžete urobiť veselú fotografiu s dračím motívom a vziať si ju domov.

Príďte si aj vy do Bory Mall pre svoje trofeje, tie na vás čakajú v 180 predajniach, poseďte si v našich kaviarničkách a letných terasách, pozhovárajte sa s priateľmi nad letnými drinkami, pochutnajte si na lahôdkach z pultov cukrární a pekárničiek a chutných ponukách gastro prevádzok. Obdarujte svoje ratolesti darčekom za rytiersky súboj so sebou samým o čo najlepšie vysvedčenie. Zažite výnimočné Dračie Bory s celou rodinou. Podniknite s nimi rytiersku výpravu, Dračie Bory už na vás čakajú!
Bory Mall – BLIŽŠIE, NEŽ SI MYSLÍTE

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Podniknite rytiersku výpravu, Dračie Bory už na vás čakajú! Podniknite rytiersku výpravu, Dračie Bory už na vás čakajú!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.