Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Podľa akých atribútov sa rozhodovať pri výbere novostavby?

Odpoveďou môžu byť výhody nového rezidenčného projektu Dúbravy

Čoraz viac sa rozširujúca ponuka novostavieb v Bratislave a jej okolí dáva na výber záujemcom o kúpu, rozhodovať sa podľa výhod, ktoré im developer vie poskytnúť.

Medzi najpreferovanejšie môže v budúcnosti patriť, ak charakter bývania bude prispôsobený prírode a okoliu, do ktorého bude stavba vsadená. Jednou z takto riešených projektov bude aj rezidenčný projekt Dúbravy v mestskej časti Dúbravka. Spoločnosť Corwin v týchto dňoch odštartovala jeho výstavbu, a do konca roka 2017 odovzdá prvých 130 bytov.

Ktoré parametre teda patria medzi rozhodujúce pri kúpe nehnuteľnosti?

Obľúbené sú najmä bytové komplexy novostavieb, ktoré sú postavené ako vnútrobloky, ktoré boli v minulosti príznačné pre bratislavské bývanie. Garantujú tak rodinný a komunitný charakter bývania s priateľskou susedskou základňou;
Vyhľadávané sú budovy s menším počtom poschodí, a s obytnou plochou do 100 štvorcových metrov, 2 až 4 izbové;
V rozhodovaní hrá úlohu aj spomínaná úprava okolia, do ktorej patrí dostatočné množstvo zelene v parkoch, ale aj priestranstiev ako sú detské ihriská pre mladé rodiny;
Dostatočne riešené parkovanie;
„Prekvapenia“ v podobe doplňujúcej starostlivosti od developera.

„Tieto atribúty spĺňa náš projekt Dúbravy, ktorý je určený najmä rodinám. V prvej etape postavíme štyri bytové domy, a v druhej pridáme ďalšie štyri, čím dokončíme spomínaný vnútroblok. V šesťposchodových domoch v susedstve obchodného centra Dubrawa budú jedno až štvorizbové byty, s plochou od 27 do 100 štvorcových metrov. V štandardnom vyhotovení sa ceny najmenších bytov začínajú na priaznivej sume 62 tisíc eur. Domy budú mať na prízemí spoločné kočikárne, počíta sa s výstavbou detského ihriska a zelených oddychových parkových plôch. K unikátnym prvkom projektu Dúbravy patria tiež komunitné záhrady a multifunkčné športové ihrisko, ktoré bude dokonca možné v zimných mesiacoch pretvoriť na ľadovú plochu”, vysvetľuje Ivan Valent zo spoločnosti Corwin Capital.

„Okrem toho naše projekty dizajnujeme vždy s ohľadom na lepšiu kvalitu bývania pre našich klientov ako je bežný štandard v okolí. Aj preto bude mať projekt Dúbravy vlastného domovníka, ktorý bude mať na dennej báze vo svojej starostlivosti údržbu celého bytového súboru, a to vrátane vonkajších plôch a ihrísk“, dodáva Valent.

Parkovanie rieši staviteľ ako kombinované – v podzemných garážach aj na vonkajších státiach vznikne spolu 400 parkovacích miest. Cena za garážové miesto je 8.500 eur, vonkajšie parkovacie miesto od 4.900 eur. Aktuálne ponúka investor byty za zvýhodnené uvádzacie ceny. Viac informácií na stránke www.dubravy.eu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Neseď doma a nasleduj Fusakle. Objavíš pekné miesta! Na Národnom futbalovom štadióne môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.