Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Podarí sa zachrániť čarovný Strieborný záliv?

BRATISLAVA 7. mája – Liza McCullenová a Mike Dormer.
Dvaja ľudia, ktorí sú si na míle vzdialení a predsa budú musieť bojovať o jedno čarovné miesto.

Jojo Moyesová je jednou z mála autoriek, ktoré dva razy získali za svoje knihy ocenenie Romantický román roka. Aj preto ju svetové médiá označujú za Najromantickejšiu autorku súčasnosti. Jej knihy preložili do jedenástich jazykov a v slovenčine vyšli už tri. Posledný list od milenca, Predtým ako som ťa poznala a Dievča, ktoré si tu zanechal. Teraz vyšla štvrtá lahôdka z pera tejto výnimočnej autorky, ktorá sa vyhýba tradičnému žánrovému klišé a schémam typickým pre telenovely – Strieborný záliv.

Lizu stále máta minulosť, no nepoškvrnené pláže a súdržní obyvatelia austrálskeho prímorského mestečka jej ponúkajú aspoň slobodu a bezpečie, po ktorých toľko túži – ak nie kvôli sebe, tak aspoň kvôli svojej malej dcére Hannah.

Strieborný záliv je úžasné miesto, kde je hostí tak akurát, žiadna hustá premávka, opití dovolenkári, nekonečné rekonštrukcie…nič z toho. „V Striebornom zálive zachovávame rovnováhu – dosť hostí, aby nám vyšlo na živobytie…“

Ale potom sa v tomto spustnutom hoteli jej tety, legendárnej lovkyne žralokov, ubytuje Mike Dormer a zo Strieborného zálivu sa pokoj razom vytratí. Uhladený Angličan v drahom obleku plánuje vybudovať v známom útočisku veľrýb prvotriedne turistické letovisko, čím by ohrozil všetko, čo Liza tak veľmi chráni – rodinný podnik a záliv, ale aj záväzok, že sa už nikdy nezamiluje do muža, ktorý si to nezaslúži.

Svety Lizy a Mikea sa zrazia. Mladý biznismen je odhodlaný uspieť za každú cenu… no uvedomuje si, že nechce zraniť Lizu, pre ktorú je Strieborný záliv celým jej životom.
Skrotí nádherné, pokojné miesto Mikove žraločie ambície?

Ako blízko sa vôbec môžete dostať, než zničíte to, čo máte tak radi?

Začítajte sa do novinky Strieborný záliv.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

PSS hľadá projekty, ktoré oživia „územia nikoho“. Najlepšie z nich získajú podporu z grantového fondu Nadácia Veolia Slovensko podporí komunitný život v Petržalke

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.