Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Plus pre Vás je na Facebooku

BRATISLAVA 24. júla – Sociálne siete hýbu internetovým svetom, tou najväčšou a azda aj najpopulárnejšou je práve Facebook. Na Slovensku zažívame „facebookový boom“ iba posledných pár rokov. Prezentujú sa na ňom nielen jednotlivci, ale i spoločnosti. Webový portál Plus pre Vás oslovuje od zimnej sezóny 2010/2011 ročne desiatky tisíc spotrebiteľov, zaujímajúcich sa o vyvážený životný štýl. Vďaka profilu www.facebook.com/PlusPreVas.sk bude odteraz pre svojich priaznivcov ešte dostupnejší. Návštevník tu získa aktuálne informácie o novinkách na stránkach Plus pre Vás, zároveň bude mať možnosť reagovať a vyjadrovať svoj názor priamo na dané témy.

Komunikácia je samozrejmou súčasťou našich životov už odjakživa. Využívame stále novšie a účinnejšie prostriedky, ktoré nám umožňujú zdieľať informácie rýchlejšie, efektívnejšie a zábavnejšou formou. Facebook toto všetko dokáže, a preto teraz nájdete stránky Plus pre Vás i tam. Týmto spôsobom máme ako spoločnosť Nestlé nielen možnosť efektívne a cielene komunikovať o vyváženom životnom štýle, ale najmä viesť dialóg priamo so spotrebiteľmi.

Návštevníci facebookového profilu sa môžu pýtať na to, čo ich zaujíma, zdieľať svoje zážitky, názory a diskutovať spoločne s ostatnými. Webový portál Plus pre Vás funguje v dvoch jazykových mutáciách, a aj facebookový profil je k dispozícii v českej a slovenskej verzii. Fanúšikovia sa tu dozvedia všetko o nových článkoch, súťažiach, zaujímavých tipoch a pobavia sa vtipnými príspevkami na aktuálne témy.

O spoločnosti Nestlé
Nestlé, medzinárodná potravinárska spoločnosť s centrálou vo Švajčiarsku, vstúpila do českej potravinárskej výroby ako strategický investor začiatkom 90. rokov 20. storočia. Nestlé Česká republika taktiež pôsobí aj na slovenskom trhu. V Českej republike Nestlé vyrába v závodoch ZORA Olomouc a SFINX Holešov čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami ako ORION, MODRÉ Z NEBA, ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Na Slovensku Nestlé vyrába v závodoch Prievidza kulinárske výrobky pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Na český a slovenský trh prináša Nestlé aj ďalšie značkové potraviny – tyčinky KIT KAT, rozpustnú kávu NESCAFÉ, dojčenskú, detskú aj klinickú výživu NESTLÉ či potravu pre domáce zvieratá PURINA, FRISKIES a DARLING. Rastúcu obľubu si získavajú kávové kapsľové systémy, ako NESCAFÉ DOLCE GUSTO a prémiový systém NESPRESSO. Raňajkové cereálie NESTLÉ ako napríklad FITNESS alebo nové GRANKO uvádza na trh spoločnosť Cereal Partners CzechRepublic, spoločný podnik Nestlé a GeneralMills. Viac na www.nestle.sk a

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kto sú najpredávanejší slovenskí autori za rok 2023? Victor Ibara: Stres v práci zajedám v nemocničnom bufete – rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom zatiaľ stále hľadám

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.