Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Personálne zmeny v spoločnosti Eustream

BRATISLAVA 4. júna – V súlade s rozhodnutím Valného zhromaždenia spoločnosti Eustream, sa Jean-Luc Rupp stane 8. júna 2012 členom predstavenstva spoločnosti. Vo funkcii nahradí Antoina Jourdaina.

Personálne zmeny boli schválené valným zhromaždením 1. júna 2012.

Jean-Luc Rupp

Narodil sa 14. januára 1957 v meste Thionville vo Francúzsku. Po ukončení inžinierskeho štúdia v odbore elektrotechnika a strojárstvo na Vysokej škole v Nancy nastúpil do Gaz de France (v súčasnosti GDF Suez). Do roku 1995 zastával rôzne pozície v rámci inžinieringu a prevádzky prepravy plynu, skladovania, LNG a distribúcie. Následne sa stal projektovým riaditeľom medzinárodnej divízie Gaz de France. Do Eustreamu prichádza zo spoločnosti NAFTA, a.s., kde od roku 2009 striedavo pôsobil ako predseda a podpredseda predstavenstva.

Predstavenstvo spoločnosti Eustream k 8. júnu 2012
Gunnar Löwensen – predseda predstavenstva
Branislav Bajza – podpredseda predstavenstva
Jean-Luc Rupp – člen predstavenstva

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Reakcia vedenia SND na kritiku zo strany časti súboru Opery SND Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti, reakcia na vyhlásenie VšZP zo dňa 30. marca 2022

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.