Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

PayPal s novým vrcholovým manažmentom pre Európu

BRATISLAVA 28. marca – PayPal včera oznámil dosadenie Stanleyho Wachsa do funkcie generálneho manažéra regiónu širšej Európy (Škandinávia, stredná a východná Európa a Turecko). Prevezme pozíciu po Lucovi Cassinim, ktorý sa postaví do čela aktivít PayPalu v západnej Európe (Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Holandsko a Belgicko).

Obaja senior manažéri majú rozsiahle skúsenosti s rozvojom nových obchodných modelov a platobných produktov, formovaním strategických partnerstiev s bankami a platobnými sieťami. Stanley Wachs povedie regionálnu obchodnú stratégiu spoločnosti PayPal, obchod, partnerstvo a prijímanie najnovších inovácií v oblasti platobných produktov spoločnosti PayPal zo strany obchodníkov. Bude tiež zodpovedný za budovanie pozície PayPal ako lídra v online a mobilných platbách, rovnako ako za rozšírenie geografickej pôsobnosti spoločnosti PayPal na rýchle rastúcich domácich aj cezhraničných trhoch Škandinávie, strednej a východnej Európy a Turecka.

„Teším sa na to, že budem mať šancu implementovať stratégiu PayPalu v regiónoch s takým potenciálom. PayPalu sa ponúka príležitosť na rast a využijeme ju na to, aby sme naše služby rozšírili vo viacerých krajinách. Rok 2012 bol pre našu spoločnosť výnimočným a som šťastný, že môžem byť súčasťou takého talentovaného tímu, ktorý vytvára budúcnosť peňazí a mení spôsob, akým svet dnes nakupuje a platí,“ hovorí Stanley Wachs.

Luca Cassina bude dohliadať na manažment spoločnosti v jednotlivých krajinách, rozvíjať expanziu do ďalších odvetví a vytvárať stratégiu spoločnosti PayPal pre partnerstvo s kľúčovými regionálnymi partnermi na trhu finančných služieb.

„Teším sa na svoju novú rolu v čase, keď inovatívne technológie pre online a mobilné platby prinášajú v západnej Európe revolúciu v spôsoboch, akými ľudia nakupujú a platia,“ hovorí Luca Cassina. „Vždy ma bavilo vytvárať nové príležitosti na trhu a predstavovať prelomové produkty, ktoré umožnia obchodníkom a zákazníkom bezpečnejšiu interakciu. Verím, že PayPal je v jedinečnej pozícii etablovať sa v tejto novej ére obchodu, vykonávaného prostredníctvom rôznych obchodných kanálov.“

Stanley Wachs nastúpil do PayPalu v novembri 2011 ako riaditeľ pre stratégiu a rozvoj pre Európu, Blízky východ a Afriku. Predtým pracoval na rôznych pozíciách vo Western Union. Absolvoval European Business School a vyštudoval INSEAD’s International Executive Programme.

Luca Cassina začal v PayPale v Taliansku v roku 2007. Predtým Luca pracoval ako Country Manager vo Švajčiarsku pre globálnu nórsku spoločnosť Schibsted Classified Media. Luca Cassina má bakalársky titul z Business Administration z Bocconi University v talianskom Miláne.

O spoločnosti PayPal
PayPal je rýchlejší a bezpečnejší spôsob, ako platiť alebo si nechať zaplatiť online. Služba umožňuje ľuďom posielať platby bez toho, že by zdieľali finančné informácie, s možnosťou flexibilného platenia prostredníctvom svojich PayPal účtov, bankových účtov (na určitých trhoch) a kreditných či debetných kariet. PayPal je spoločnosť patriaca eBay (Nasdaq:EBAY) a s viac než 117 miliónmi aktívnych účtov vo viac než 190 krajinách a 25 menách na celom svete je dôležitým globálnym hráčom, umožňujúcim rozvoj e-commerce. PayPal má hlavné sídlo v San José v Kalifornii a jeho medzinárodné stredisko sa nachádza v Singapure. Viac informácií o spoločnosti nájdete na webe na adrese https://www.paypal.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Blockmate získal investíciu vo výške 1,5 milióna eur. Polovicu tejto sumy poskytne Seed Starter Slovenskej a Českej sporiteľne Kaufland online trhovisko sa spúšťa 15. februára

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.