Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

PayPal má v strednej a východnej Európe nové vedenie

BRATISLAVA 14. novembra – PayPal pre strednú a východnú Európu vytvoril novú štruktúru najvyššieho manažmentu. Tím pod vedením Damiena Perillata, riaditeľa pre strednú a východnú Európu, má za úlohu podporiť rast obratu z cezhraničných obchodov, spustiť nové aktivity založené na mobilných riešeniach a zamerať sa na lokálne potreby vo vybraných krajinách. S Mattom Komorowskim a Gannou Yevtushenko, zodpovednými za predaj a rozvoj, bude spoločnosť stavať na inováciách a blízkom vzťahu so spotrebiteľmi, obchodníkmi, bankovými partnermi a poskytovateľmi mobilných služieb.

„Stredná a východná Európa zaznamenala v posledných rokoch obrovský nárast e-commerce. Veríme, že ponuka PayPalu môže byť pridanou hodnotou tak pre obchodníkov, ako aj pre spotrebiteľov. Jednou z priorít v regióne bude cezhraničný obchod, ktorý už teraz predstavuje 25 percent celkového objemu platieb, tzv. TPV. V strednej a východnej Európe je tento podiel ešte vyšší,“ hovorí Damien Perillat. „PayPal chce obchodníkom umožniť predaj prostredníctvom viacerých kanálov. V dobách, kedy sa stierajú hranice medzi offline a online je kľúčová mobilná platforma,“ dodal.

Profily nového manažmentu:

Damien Perillat je výkonným riaditeľom PayPal pre strednú a východnú Európu. Kariéru v PayPal začal v roku 2008, bol zodpovedný za ponuku finančných produktov PayPal v južnej Európe a rozvoj PayPalu v Rusku. Predtým, než sa stal súčasťou tímu PayPal, pracoval Damien pre GE Money v Európe a Ázii a ako konzultant pre Eurogroup vo Francúzsku. Damien má MBA titul z IESE Business School v Španielsku a MSc z oblasti manažmentu z ESC Toulouse vo Francúzsku.

Ganna Yevtushenko je vedúcou pre obchodný rozvoj PayPal v strednej a východnej Európe. Je zodpovedná za finančné inovácie, strategické partnerstvá a expanziu PayPal služieb viac než 20-tich krajinách. Ganna vstúpila do PayPalu v roku 2009 a pracovala v jeho strategickom tíme so zodpovednosťou za korporátny rozvoj, konkurenčné výhody a geografickú expanziu PayPalu v Európe. Predtým pracovala ako senior analytik v M&A divízii investičného bankovníctva pre Piper Jaffray. Ganna je držiteľkou titulu BSc v oblasti financií a bankovníctva z University St.Thomas Opus College of Business v USA.

Matt Komorowski je vedúcim predaja PayPal pre strednú a východnú Európu. Je zodpovedný za rozvoj obchodných partnerstiev, geografickú expanziu a adopciu nových produktov vo viac než 20-tich krajinách. Pred nástupom do PayPalu pracoval ako vedúci predaja pre Groupon Poľsko, ako konzultant pre Boston Consulting Group a ako manažér v rámci globálneho predaja Avon Cosmetics. Matt je držiteľom titulu Bachelor of Commerce z Rotman School of Commerce pri univerzite v Toronte.

PayPal
PayPal je rýchlejší a bezpečnejší spôsob ako platiť alebo nechať si zaplatiť online. Služba umožňuje ľuďom posielať platby bez toho, aby zdieľali finančné informácie, s možnosťou flexibilného platenia prostredníctvom svojich PayPal účtov, bankových účtov (na vybraných trhoch) a kreditných či debetných kariet. PayPal je spoločnosť patriaca eBay (Nasdaq:EBAY) a s viac než 117 miliónmi aktívnych účtov vo viac než 190 krajinách a 25 menách na celom svete. PayPal má hlavné sídlo v San Jose v Kalifornii a jeho medzinárodné stredisko sa nachádza v Singapure. Viac informácií o spoločnosti nájdete na: https://www.paypal.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Blockmate získal investíciu vo výške 1,5 milióna eur. Polovicu tejto sumy poskytne Seed Starter Slovenskej a Českej sporiteľne Kaufland online trhovisko sa spúšťa 15. februára

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.