Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Paul Tudgay sa stal novým obchodným riaditeľom Providentu

BRATISLAVA 3. októbra – Novým obchodným riaditeľom Providentu pre Českú a Slovenskú republiku sa stal Paul Tudgay. Vo funkcii nahradil Mirka Sittera, ktorý zo spoločnosti odišiel po pätnástich rokoch. Cieľom nového riaditeľa bude zvýšenie počtu zákazníkov a tržieb, rovnako ako prípadné zavedenie nových produktov na trhoch v oboch krajinách.

Paul Tudgay do materskej firmy slovenského Providentu, britskej finančnej skupiny International Personal Finance (IPF), nastúpil v roku 2007 ako Business Development Executive. Na tejto pozícii pomáhal rozširovať podnikanie spoločnosti a v rokoch 2010 – 2012 úspešne pôsobil v maďarskom Providente ako obchodný riaditeľ.

Predtým Paul Tudgay pracoval osem rokov v HSBC, kde mal na starosti zavádzanie bankových služieb pre zákazníkov v ČR, v Poľsku a v Maďarsku. Dva roky taktiež pôsobil ako Business Development Executive v National Westminster Bank a takmer sedem rokov viedol jednu z britských pobočiek Citibank. Vyštudoval obchod a financie na Univerzite v Brightone a marketing na University West of England.

Paul Tudgay má rád automobilové veterány, knižky Iana Fleminga a kultovú britskú nátierku Marmite.

O spoločnosti Provident Financial
Spoločnosť Provident Financial s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu krátkodobých hotovostných pôžičiek do domácností od roku 2001. Pôžičky poskytuje na základe transparentných zmlúv, bez účelu, bez ručiteľa, bez skrytých poplatkov. Zákazník v okamihu uzatvorenia zmluvy pozná konečnú čiastku, ktorú zaplatí. Na Slovensku zabezpečuje zázemie spoločnosti 300 zamestnancov a vyše 1400 obchodných zástupcov. Výška hotovostnej alebo bezhotovostnej pôžičky sa pohybuje od 140 do 1 500 Eur s dĺžkou splácania 45 alebo 60 týždňov.
www.providentfinancial.sk

O finančnej skupine International Personal Finance
Medzinárodná skupina International Personal Finance (IPF), do ktorej patrí i slovenská pobočka Provident Financial s.r.o., vznikla v roku 2007 odčlenením sa od Provident Financial plc, ako jej predchádzajúca medzinárodná divízia. IPF v súčasnosti pôsobí v šiestich krajinách sveta: v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Mexiku a Rumunsku. V nich prostredníctvom siete 28 000 obchodných zástupcov poskytuje svoje služby 2,4 milióna zákazníkov a zamestnáva viac ako 5000 ľudí. Spoločnosť je kótovaná na londýnskej burze cenných papierov od svojho vzniku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Otvárací ceremoniál odštartoval 30. ročník MFF Art Film Electric Guitarland 2024

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.