Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

PANORAMA CITY: Viac ako 200 bytov predaných za mesiac

BRATISLAVA 4. apríla – Od 1. marca kedy bol spustený predaj PANORAMA CITY, našlo svojho majiteľa 215 bytov a 240 parkovacích miest. Najväčší záujem je podľa očakávaní o dvojizbové a trojizbové byty, ktorých sa predalo v priebehu marca 101 respektíve trojizbových 72. Jednoizbových bytov sa predalo 18 a štvorizbových 24. Z hľadiska záujmu o konkrétnu vežu sú preferencie klientov veľmi vyrovnané. V každej veži sa predalo viac ako 100 bytov.

„V priebehu prvého mesiaca sa predala viac ako tretina z celkového počtu 606 bytov. Sme spokojní, že PANORAMA CITY spĺňa očakávania ľudí. Radi by sme si udržali ich priazeň, preto sme sa rozhodli ponúkať byty aj naďalej za výhodnejšie ceny až do začiatku výstavby, ktorá je plánovaná na júl 2013,“ informuje Katarína Krajňáková hovorkyňa J&T Real Estate.

Ceny jednoizbových bytov sa teraz pohybujú od úrovne 95 tisíc eur vrátane DPH, dvojizbových od 101 tisíc eur a trojizbový byt je možné kúpiť od 151 tisíc eur. V cene každého bytu je zahrnutá aj pivničná kobka umiestnená v blízkosti parkovacieho miesta.

Klienti oceňujú v PANORAMA CITY okrem vynikajúcej polohy hlavne kvalitné štandardné vybavenie bytu ako je napríklad drevená podlaha, interiérové dvere bez viditeľných pántov alebo koberce a tapety v spoločných priestoroch.

K bytom ponúka PANORAMA CITY ešte stále výnimočné benefity ako sú úročenie splátok do výšky 2,5% p.a. plus bonus 1%, celosezónny skipass do najlepších slovenských lyžiarskych stredísk a permanentku do fitnescentra Golem Club v Tower 115.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžu pozrieť návštevníci v PANORAMA CITY SHOWROOME na Pribinovej ulici 19 v Bratislave vedľa nákupného centra Eurovea.

O projekte
PANORAMA CITY, najvyššie obytné veže na Slovensku, vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. PANORAMA CITY prinesie do lukratívnej lokality Starého mesta viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíri v súčasnosti značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. Priamo pod oknami PANORAMA CITY vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna pre obyvateľov veží a zároveň prinesie do centra mesta viac zelene.

Viac informácií o projekte nájde na www.panoramacity.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Ako prežiť veľkonočné sviatky v regióne Vysoké Tatry? Art Film Fest prinesie to najlepšie zo súčasnej svetovej kinematografie v sekcii Panoráma

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.