Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Palivá OMV MaxxMotion prinášajú lepší zážitok z jazdy a chránia motor

BRATISLAVA 24. augusta 2017

Palivá z radu OMV MaxxMotion ponúkajú lepšiu starostlivosť o motorVďaka vyššiemu cetánovému alebo oktánovému číslu maximalizujú výkonDo konca augusta môžu zákazníci tankujúci MaxxMotion vyhrať nové Audi Q2Prémiové palivá OMV MaxxMotion Performance Fuels poskytujú maximálny výkon a maximálnu ochranu a okrem toho sa zákazníci môžu až do konca augusta zapojiť do súťaže o Audi Q2. Vyhrať možno stovky ďalších cien, no skutočným víťazom je každý, kto tankuje OMV MaxxMotion 100plus alebo OMV MaxxMotion Diesel.

„Palivá OMV MaxxMotion prinášajú motoristom celý rad vylepšení od maximálneho výkonu cez lepšiu ochranu proti korózii až po lepšiu akceleráciu. Na leto sme zákazníkom pripravili ešte jedno prekvapenie – možnosť sa zapojiť do súťaže o Audi Q2 a stovku ďalších cien,“ povedal Gernot Gollner, Retail Manager OMV Slovensko. Každý kto natankuje aspoň 35 litrov paliva OMV MaxxMotion Performance Fuel získa na čerpacej stanici stierací žreb s unikátnym kódom, ktorý je potrebný zaregistrovať. Každý týždeň sa žrebujú stovky zaujímavých výhier.

Získať šancu na výhru je skutočne jednoduché. Každý, kto naplní nádrž svojho vozidla aspoň 35 litrami paliva OMV MaxxMotion Performance Fuel získa na čerpacej stanici stierací žreb. Do súťaže sa zapojí po registrácii jedinečného kódu zo žrebu buď na webovej stránke alebo po odoslaní sms na číslo 6661. Po splnení podmienok sa možno zúčastniť i viackrát.

Už natankovanie prémiového paliva OMV MaxxMotion je malou výhrou. Každé ponúka unikázny set vlastností pre ktoré ho motoristi vyhľadávajú.

OMV MaxxMotion 100plus:

Zlepšuje efektivitu motora a jeho optimálnu funkčnosťPonúka lepšie spaľovaniePomáha odstraňovať usadeninyZlepší zrýchlenie až o 14%**Zabraňuje koróziiPrečisťuje nasávacie ventily a zabraňuje vzniku usadenínZnižuje spotrebu a emisieOMV MaxxMotion Diesel:

Má vyššie cetánové číslo než predpisuje norma – minimálne 57Zabezpečí lepšie spaľovanieMinimalizuje straty výkonu v priebehu časuZabraňuje tvorbe usadenín a pomáha ich odstrániťPonúka plynulejší chod motoraZnižuje spotrebu a emisieV zime lepšie znáša aj veľké mrazy do -40 stupňov (medzná teplota filtrovateľnosti)*Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní s palivom, ktoré spĺňa miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 a STN EN 228.

**Efektivita spaľovania je zlepšená vďaka vysokému oktánovému číslu (RON). Merania na dynamometri pri stanovaných testovacích podmienkach pri použití populárneho vozidla strednej triedy s benzínovým motorom s priamym vstrekovaním preukázali zlepšenie akcelerácie až do 14%

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI:OMV Slovensko, s.r.o.
Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb – čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.
Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft
OMV je výrobcom a predajcom ropy a zemného plynu, inovatívnych energetických riešení a petrochemických riešení vyššej kategórie – a to všetko zodpovedným spôsobom. S predajmi v rámci skupiny 19 miliárd eur a 22 500 zamestnancami v roku 2016 je OMV Aktiengesellschaft jednou z najväčších obchodovateľných priemyselných spoločností Rakúska. V rámci prieskumného a produkčného segmentu má OMV silné postavenie v Rumunsku a v Rakúsku a vyrovnané medzinárodné portfólio. Denná ťažba v roku 2016 dosiahla v priemere 311-tisíc barelov denne. V segmente rafinácie dosiahla kapacita rafinácie 17,8 miliónov ton ročne. K júnu 2017 prevádzkovala viac ako 2000 čerpacích staníc v 10 krajinách. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku. V roku 2016 dosiahol objem predaja plynu 109 TWh.

K téme

Ako na mestskú logistiku, ktorá bude ohľaduplnejšia voči životnému prostrediu dm sa odpája od fosílnych palív. Ambiciózny plán odpojenia sa od plynu sa napĺňa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.