Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. decembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

P. Schutz v komentári o sneme Smeru – sociálna demokracia klame

BRATISLAVA 10. decembra – Že komentátori denníka SME nie sú priaznivcami strany SMER – sociálna demokracia je úplne v poriadku a pochopiteľné je aj to, že im prekáža fakt, že SMER-SD je na rozdiel od rozvrátenej pravice stabilná, skonsolidovaná politická strana, ktorá nezaťažuje verejnosť svojimi vnútornými problémami a tak sa môže naplno venovať riadeniu krajiny.
Čo v poriadku nie je, je keď vo svojich príspevkoch dokázateľne klamú, ako P. Schutz v príspevku „One man show“ v dnešnom vydaní denníka. Ak aj opomenieme zavádzanie autora o tom, že na sneme strany SMER-SD neprebehla diskusia, keď v diskusii vystúpilo viacero predstaviteľov strany a hostí snemu, a rovnako opomenieme hrubé urážanie účastníkov snemu a hostí, významných predstaviteľov akademického a ekonomického života krajiny, pejoratívnymi označeniami, opomenúť nemôžeme dokázateľné klamstvo v závere príspevku. To sa týka tvrdenia, že nominantov strany na posty predsedov vyšších územných celkov v budúcoročných regionálnych voľbách snem nevolil. Skutočnosť je totiž taká, že nominácie kandidátov na predsedov VÚC delegáti strany schválili v oficiálnom uznesení snemu. Túto skutočnosť si bude môcť ktokoľvek v najbližšom čase overiť na internetovej stránke strany.

Strana SMER – sociálna demokracia z tohto dôvodu využíva zákonnú možnosť žiadosti o uverejnenie opravy nepravdivej informácie, uverejnenej denníkom SME.

Monika Počátková
hovorkyňa strany SMER – sociálna demokracia

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Slovenská debatná asociácia spolupracuje s brokerom ApmeFX na zvyšovaní finančnej gramotnosti RTVS: Večer pod lampou na tému Čo sa stane s dlhmi v Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.