Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

OVB začína vydávať finančný časopis pre klientov

BRATISLAVA 31. októbra – OVB Allfinanz Slovensko začína pre klientov vydávať nový časopis. Financie v pohode pomôžu klientom s orientáciou na finančnom trhu a poskytnú základné informácie smerujúce k efektívnemu využitiu rôznych finančných produktov.

Koncom októbra sa medzi klientov najväčšieho sprostredkovateľa finančných služieb na Slovensku dostáva nový časopis. “OVB Allfinanz Slovensko a.s. má na Slovensku takmer 20 ročnú históriu a neustále hľadá cesty pre zvyšovanie kvality komunikácie s klientmi, preto prináša ďalší nástroj na zvyšovanie finančnej gramotnosti”, hovorí RNDr. Ivica Chačaturianová, riaditeľka odboru vzdelávania a vzťahov s verejnosťou.

Pod titulom “Financie v pohode” časopis prináša informácie o sporení a investovaní, poistení, dôchodkovom zabezpečení a úveroch. Zdôrazňuje výhodnosť finančného plánovania na základe korektnej finančnej analýzy pre každú rodinu.

Časopis jednoduchou rečou prináša klientom informácie, ktoré im pomôžu zorientovať sa na finančnom trhu. Žijeme vo svete dynamických zmien a zodpovednosti za vlastnú budúcnosť. Jedno nerozvážne rozhodnutie o úvere, poistení či investovaní môže neočakávane ovplyvniť budúcnosť a kvalitu nášho života. Ani všeobecný rozhľad a dostatok informácií však nemusia pre naše správne rozhodovanie stačiť. “Nový časopis bude ďalším nástrojom spolupracovníkov OVB pri pomoci klientom správne nastaviť finančnú stratégiu rodiny“, dodáva Ing. Ivo Wilhalm, vedúci oddelenia produkt manažment.

Všetky čísla dvojmesačníka Financie v pohode je možné bezplatne stiahnuť na stránke www.financievpohode.sk alebo ich bezplatne získať v tlačenej podobe od finančných sprostredkovateľov spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko.

O spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko
OVB Allfinanz Slovensko a.s. je súčasťou celoeurópskej skupiny poskytujúcej služby finančného sprostredkovania. Korene má v Nemecku, kde jej materská spoločnosť vznikla v roku 1970. Na Slovensku je firma aktívna od roku 1993 a patrí k najúspešnejším spoločnostiam holdingu. Jej spolupracovníci uzavreli do roku 2011 viac ako 1 675 000 zmlúv pre 815 000 klientov. OVB Allfinanz Slovensko dlhodobo vedie v SR rebríček spoločností poskytujúcich finančné sprostredkovanie fyzickým osobám. Sprostredkúva produkty a služby takmer troch desiatok partnerov – poskytovateľov finančných produktov. OVB systematicky monitoruje finančné produkty na slovenskom trhu a z pozície nezávislého finančného sprostredkovateľa pomáha klientom pri výbere vhodného poistenia, sporenia či investícií. Pôsobí na území celého Slovenska a združuje niekoľko tisíc spolupracovníkov – podriadených finančných agentov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Príjem zo zahraničia a úver. Na čo sa treba pripraviť? Oklieštené stavebné sporenie v roku 2019 bude slúžiť ako doplnok k hypotékam

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.