Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

OVB jednotkou v poistení, úveroch a tvorbe úspor

BRATISLAVA 24. apríla – OVB Allfinanz Slovensko získala od Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov (AFISP) ocenenie najlepší samostatný finančný agent v troch z celkovo piatich sektorov: poistenie alebo zaistenie, prijímanie vkladov a poskytovanie úverov. K prvenstvám v oblasti poistenia a vkladov, ktoré OVB patria už niekoľko rokov, tak pribudlo aj ocenenie za výnimočný prínos v sprostredkovaní v oblasti úverov. OVB sa tak stalo opätovne najoceňovanejším finančným agentom na Slovensku.

Ocenenia z rúk Dariny Huttovej, generálnej tajomníčky AFISP, prevzal na ôsmom ročníku konferencie Biznis Fórum Robert Schmidt, člen predstavenstva OVB Allfinanz Slovensko a. s. AFISP, ktorá zastupuje väčšinu odborníkov v oblasti sprostredkovania financií pôsobiacich na Slovensku, udeľuje ocenenia pre najúspešnejšie spoločnosti od roku 2011. OVB vo všetkých ročníkoch získalo najvyššie ocenenie v sektoroch poistenie alebo zaistenie a prijímanie vkladov. Navyše v rokoch 2011 a najnovšie aj 2013 k nim pridalo aj ocenenie v sektore poskytovanie úverov. „Som rád, že asociácia ocenila náš prínos klientom, ktorým dlhodobo pomáhame pri tvorbe úspor a zabezpečení proti nečakaným životným situáciám. Tento rok sme k dvom sektorom, v ktorých sme dlhodobo lídrom, pridali aj oblasť úverov. V nej razíme filozofiu kombinovať každý úver s adekvátnym sporením tak, aby mali naši klienti postarané o vyvážené rodinné financie,“ uviedol Robert Schmidt, člen predstavenstva OVB Allfinanz Slovensko.

Robert Schmidt chápe získané prvenstvá ako dôkaz kompetencie a zároveň ocenenie systematickej a profesionálnej práce odborníkov OVB Allfinanz Slovensko: „Som hrdý na to, že OVB už viac ako dvadsať rokov pomáha ľuďom plniť sny a postupne si tvoriť vlastný majetok. Výsledkom našej práce je niekoľko stotisíc spokojných klientov. Chcem sa poďakovať každému, kto pod značkou OVB poskytuje ľuďom kvalitné finančné rady a pomáha tak budovať dobré meno našej spoločnosti.“

O spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko
OVB Allfinanz Slovensko a.s. je súčasťou celoeurópskej skupiny, poskytujúcej služby finančného sprostredkovania. Korene má v Nemecku, kde jej materská spoločnosť vznikla v roku 1970. Na Slovensku je firma aktívna od roku 1993 a patrí k najúspešnejším spoločnostiam holdingu. Jej spolupracovníci uzavreli do konca roku 2013 viac ako 2 000 000 zmlúv pre 827 000 klientov. OVB Allfinanz Slovensko dlhodobo vedie v SR rebríček spoločností poskytujúcich finančné sprostredkovanie fyzickým osobám. Sprostredkúva produkty a služby takmer troch desiatok partnerov – poskytovateľov finančných produktov. OVB systematicky monitoruje finančné produkty na slovenskom trhu a z pozície nezávislého finančného sprostredkovateľa pomáha klientom pri výbere vhodného poistenia, sporenia či investícií. Pôsobí na území celého Slovenska a združuje niekoľko tisíc spolupracovníkov – podriadených finančných agentov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Príjem zo zahraničia a úver. Na čo sa treba pripraviť? Oklieštené stavebné sporenie v roku 2019 bude slúžiť ako doplnok k hypotékam

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.