Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júna 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Oslavujte s nami: Kaufland 50-krát na Slovensku

BRATISLAVA 19. júna – Už dlhé roky patrí Kaufland k najobľúbenejším nákupným miestam Slovákov. Tajomstvo nášho receptu na úspech spočíva v denne čerstvom tovare, obrovskom výbere, prvotriednej značkovej kvalite, záručných a servisných službách a skutočne nízkych cenách. Tieto a mnohé iné výhody si budú môcť naši zákazníci vychutnať už v päťdesiatich predajniach Kaufland. Nová predajňa, ktorá okrem toho, že je jubilejnou 50-tou na Slovensku, je zároveň štvrtou v hlavnom meste Bratislava. Vyrástla na Slovnaftskej ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice a svojich prvých zákazníkov privíta dňa 20. júna 2013 o 7.00 hodine.

Na všetkých návštevníkov čaká bohatý program v podobe senzačných uvádzacích cien, ochutnávok, rôznych akcií, hier a pre najmenších sú pripravené detské atrakcie a darčeky. Stredobodom osláv 50 Kauflandov nielen v Bratislave, ale na celom Slovensku je Veľká jubilejná súťaž, ktorej súčasťou je mimoriadne lákavý vernostný program určený pre majstrov kuchárov a všetkých, ktorí sa nimi chcú stať. Stačí zbierať vernostné body, získať až 74% zľavu na značkové panvice Fissler a hrať ďalej v našej súťaži o zaujímavé ceny! Súťaž prebieha od 13.6.2013 do 16.10.2013.

Nový obchodný dom na Slovnaftskej ulici na zhruba 3 700 m2 ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme sortimentu čerstvého tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený a v ktorom patríme medzí lídrov na slovenskom trhu. Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar – od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si prídu na svoje zákazníci, ktorí obľubujú domáce regionálne výrobky, ale aj „fajnšmekri“, ktorí vyhľadávajú špeciality. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šaláty aj rôzne pochúťky pre gurmánov.

Samoobslužné oddelenie mäsa ponúka čerstvé mäso pod značkou K-Purland, ktoré dostať exkluzívne len v obchodom dome Kaufland. Ide o mäso a mäsové špeciality pripravené vo vlastnom mäsokombináte. Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

Ponuku obchodného domu dopĺňa lekáreň, vinotéka, kvetinárstvo, mäsiarstvo, stánok s rýchlym občerstvením (kebab), trafika a stávková kancelária. Parkovisko má kapacitu 258 parkovacích miest.

Spoločnosť Kaufland vytvorila v prvej polovici tohto roka v rôznych regiónoch Slovenska zhruba 300 stálych pracovných miest a expanziou bude pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch. V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva zhruba 7 200 ľudí.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Jar bez únavy: Aktívny životný štýl ako liek Oslávte s nami 25. výročie SITA! Čo všetko môžete získať bezplatne?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.