Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. mája 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Oriflame je opäť jednotka!

BRATISLAVA 15. mája – Švédska kozmetická spoločnosť Oriflame opäť obhájila prvenstvo a ostáva suverénnou jednotkou na trhu priameho predaja. Napriek vplyvom hospodárskej krízy si udržala prvenstvo z minulých rokov. Za úspechom značky Oriflame stojí, samozrejme, aj zodpovednosť voči zákazníkom. Preto dlhodobo udržiava nasadený štandard: už tretí rok za sebou obsadila prvú priečku. Podľa výsledkov výskumu spoločnosti Euromonitor International, lídra na svetovom trhu v strategickom výskume spotrebiteľských trhov, mala spoločnosť Oriflame Slovensko z kozmetických spoločností pôsobiacich na Slovensku v roku 2012 najväčší podiel v priamom predaji, až 25,1 %.

Pre spoločnosť Oriflame Slovensko je to v tomto roku už druhé potvrdenie jej pozície jednotky na trhu. Začiatkom roka bola spoločnosť odmenená prestížnou cenou Superbrands Awards 2013, udeľovanou spotrebiteľmi a komisiou Brand Council, ktorú tvorili poprední slovenskí marketingoví a komunikační odborníci.

Oriflame plní sny
Práca kozmetickej poradkyne Oriflame sa tak z roka na rok stáva atraktívnejšou. Finančná nezávislosť žien je kľúčom k spokojnej a zabezpečenej rodine. „V tomto neistom svete, keď reálne klesá kvalita života, je Oriflame tou najlepšou voľbou. Firma ponúka množstvo bonusov, je čestná a veľkorysá. Platí vždy, načas a 17-krát do roka! Lepšej firmy niet!“ vraví Zuzana Machová, generálna riaditeľka spoločnosti Oriflame pre Slovenskú a Českú republiku. „Chcem, aby si čo najviac ľudí zobralo to, čo ponúkame: krásu, zdravie, úspech, dobrý život. Chcem, aby si ľudia pomocou Oriflame plnili svoje sny!“ dodáva. Priamy predaj považuje za ideálny spôsob, ako predávať kozmetiku, pretože spokojný zákazník ocení nezameniteľný osobný kontakt a poskytnuté kvalitné kozmetické poradenstvo.

Kozmetická spoločnosť Oriflame Slovensko drží nielen prvenstvo v oblasti priameho predaja, výnimočná je aj svojou radou vitamínových a výživových doplnkov Wellness by Oriflame určených pre zdravý životný štýl. Oriflame pomáha nielen plniť sny o kráse, ale pomáha ženám a ich rodinám cítiť sa skvele z vonku i vnútra!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Priamy predaj ovplyvňuje inflácia, napriek tomu sú tržby stabilné Priamy predaj naberá na sile. Aj v čase pandémie sa potvrdilo, že patrí medzi jednu z významných metód predaja tovaru a služieb

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.