Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Opekanie vola na Zochovej chate – tradícia pokračuje

BRATISLAVA 24. apríla – Príďte osláviť prvého mája, Sviatok práce, ako za starých čias. Hotel Zochova chata*** nadväzuje na tradície a srdečne Vás pozýva stráviť deň plná zábavy a pohody do prostredia Karpatských lesov.

Radi by ste na vlastné oči videli ako opiecť 300-kilového vola? Ako sa šťavnaté mäsko porcuje a podáva? Chcete byť svedkom slovenského rekordu alebo si vypočuť na živo kapelu HEX? Celodenný program pre deti a dospelých, detské zábavné mestečko, tvorivé dielne, kúzelník… To je len malá ukážka toho, ako budú tento rok prebiehať prvomájové oslavy v areáli Hotela Zochova chata**** v Modre. Tradične si môžete užiť skvelú piknikovú atmosféru v čarovnom prostredí Malých Karpát.

Prvomájové oslavy patrili za čias socializmu k najvýznamnejším sviatkom roka. Veľkolepé oslavy boli dokonca povinné. Jednalo sa však o príjemnú povinnosť.
Úspešný a pohodový priebeh osláv sa dal docieliť troma základnými ingredienciami:
Čerstvý vzduch
Ľudová muzika a
Dobré jedlo a celodenný program

Ak by ste si radi pripomenuli dávne časy a túžite príjemne stráviť sviatok oddychu a pokoja v kruhu vašich blízkych, na Zochovej chate sa vo štvrtok, 1. mája 2014, od 10.00 hod. oslávi tento sviatok tak, ako to bývalo zvykom.

Najmenší sa môžu tešiť na kreatívne dielne, množstvo súťaží a lákavých cien, nafukovacie mestečko alebo kúzelníka Talostana.

Dospelých potešia lahodné slovenské maškrty, koncert kapely HEX a speváčky Misty a možno aj pravá slovenská veselica na čerstvom vzduchu v rytme ľudovej kapely Olšiakovcov. Akciu moderuje Vlado Voštinár.

Predaj vstupeniek na www.ticketportal.sk alebo recepcii hotela tel.: +421 33 2633 300, recepcia@hzch.sk.

Pre viac informácií navštívte stránky www.hotelzochovachata.sk.

Tešíme sa na Vašu účasť!

http://www.hotelzochovachata.sk/wp-content/uploads/2014/04/Opekanie-vola_A4_NAHLAD1.jpg

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Konvektomaty Miele sa vďaka technológii HydroClean čistia úplne samé Prečo pivo a jedlo k sebe patria? Spoznajte pravidlá párovania piva a jedla

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.