Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Online ekonomický software v novom kabáte

BRATISLAVA 4. novembra – Líder v oblasti online ekonomického software na Slovensku, ekonomický systém Humanet, sa podrobil omladzovacej kúre.

Online ekonomický software Humanet umožňuje spracovávať personalistiku, mzdy, jednoduché účtovníctvo a podvojné účtovníctvo prostredníctvom internetu. Podnikatelia a účtovníci ho úspešne používajú už od roku 2007. Nové funkcie a vylepšenia prináša tento online ekonomický software pravidelne každý

S uvedením novej verzie, od novembra 2013, prešiel portál http://www.humanet.sk zásadnou obmenou. Na základe zozbieraných podnetov a skúseností používateľov Humanetu sa zmenil vzhľad a usporiadanie jednotlivých stránok portálu. Orientácia na portáli je ešte jednoduchšia a intuitívnejšia ako v minulosti.

Zmeny sú orientované ako na existujúcich, tak aj na nových používateľov. Existujúci používatelia určite ocenia lepšie usporiadanie jednotlivých volieb používateľskej podpory, ktorá je veľmi oceňovanou vďaka profesionálnemu prístupu a ochote pracovníkov podpory používateľov systému Humanet.

Noví používatelia, ktorí si chcú systém iba vyskúšať a zistiť ako funguje, majú teraz možnosť bezplatného vyskúšania demoverzie po dobu 30 dní. Demoverzia obsahuje už predvyplnené vzorové dáta a tak skúšanie jednotlivých funkcií zaberie oveľa menej času ako v minulosti. Vlastný registračný proces je teraz taktiež ešte jednoduchší a rýchlejší.

Ak si chcete overiť spracovanie miezd alebo účtovníctva online, stačí vám na to pár klikov a za pár minút zistíte aké jednoduché je používanie online ekonomického software.

Pre koho je online ekonomický software Humanet určený?

Online ekonomický software Humanet obsahuje online programy pre plnohodnotné a profesionálne spracovanie miezd, jednoduchého účtovníctva a podvojného účtovníctva.

Vďaka svojej komplexnosti a flexibilite je ako šitý na mieru najmä pre outsourcingové spoločnosti, účtovné kancelárie a samostatné účtovníčky, ktoré spracovávajú účtovníctvo pre živnostníkov, podnikateľov, neziskové organizácie a občianske združenia.

Medzi zásadné výhody online ekonomického software patrí jeho dostupnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek, vysoká úroveň zabezpečenia a fakt, že nemusíte nikdy nič sťahovať, inštalovať ani aktualizovať. Online ekonomický software je zárukou, že vždy a všade pracujete s najnovšou verziou a aktuálne platnou legislatívou. Pri používaní online ekonomického software sa už nemusíte obávať o bezpečnosť vašich dát alebo ich stratu v prípade ukradnutého alebo pokazeného počítača.

Humanet ako jediný na Slovensku vám poskytne aj férový spôsob spoplatnenia, kde neplatíte žiadne úvodné registračné alebo licenčné poplatky, ale platíte cenu, ktorá presne odráža rozsah vami spracovaných dát. Tento fakt oceňujú najmä začínajúce účtovníčky, ktoré v začiatkoch svojho podnikania nemusia za ekonomický software zaplatiť ani 1 cent.

Viac o výhodách a možnosť bezplatného vyskúšania nájdete na http://www.humanet.sk. Je to úplne jednoduché. Tisícky používateľov už vyskúšali výhody online ekonomického software Humanet.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Vyberáte si MBA? Kľúčovým faktorom je zahraničná spolupráca Union dbá na zdravie detí, rodičom posiela unikátnu brožúru KOMPAS

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.