Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Olympic vyplatil v Taliansku jackpot takmer 350 000 Eur

BRATISLAVA 6. júna – Pôsobivý a strhujúci jackpot v ohromnej sume 346 102 Eur bol vyplatený tento týždeň v Taliansku, čo je najnovší trh pre Skupinu Olympic Entertainment Group (OEG), šťastlivému čínskemu džentlmenovi v súčasnosti žijúcemu v Taliansku.

Podľa pána Madisa Jäägera, Generálneho riaditeľa Skupiny OEG, toto bola druhá najväčšia suma výhry v kasínach Skupiny OEG vôbec. „Pred rokom dôchodkyňa vyhrala takmer 400 000 Eur na výhernom automate v jednom z našich kasín v Talline, v Estónsku, ale nikdy nikto ešte nevyhral takú veľkú sumu v našich regionálnych kasínach v krajinách, kde pôsobíme,“ povedal Jääger.

Muž v strednom veku hral hru s názvom Fairground Fortune (Šťastena lunaparku) večer, 30. mája v kasíne Slottery slot v Miláne, kde pri výhre začali vyzváňať zvončeky jackpotu a odmenili ho obrovskou sumou peňazí. Jackpot sa dá vyhrať tak, že hráte na výhernom automate v akomkoľvek talianskom kasíne VLT kedykoľvek chcete.

Skupina Olympic Entertainment Group vstúpila na taliansky trh v roku 2012 a v auguste založila podnik so spoločnou majetkovou účasťou nazvaný The Box S.r.l s talianskym prevádzkovateľom malých kasín GHolding. Dnes spoločnosť vlastní dve kasína s výhernými automatmi, ktoré prevádzkuje v Taliansku pod obchodnou značkou Slottery s celkovým počtom 112 výherných automatov.

S viac ako 2300 zamestnancami je skupina Olympic Entertainment Group najväčším poskytovateľom zábavy, hazardných hier a kasín v regióne. Skupina OEG je plnohodnotným členom Európskej asociácie kasín (ECA). V súčasnosti skupina prevádzkuje kasína v Estónsku, Lotyšsku, Litve, Poľsku, na Slovensku, v Bielorusku a v Taliansku. Akcie skupiny OEG sú obchodovateľné na Tallinskej a Varšavskej burze cenných papierov. Všetci prevádzkovatelia kasín skupiny Olympic Entertainment Group sú zodpovedné firmy a spoločnosti, ktoré informujú a upovedomujú svojich klientov o nebezpečenstvách spojených s hazardnými hrami a stávkovaním.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Atos sa podieľal na úspechu a bezpečnosti Zimných olympijských a paralympijských hier v Pekingu 2022 Čerstvý držiteľ Ceny Anděl Miro Žbirka si v novom klipe pripomína Formanov Konkurs aj legendárny SEMAFOR

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.