Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júla 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Odteraz môžete výrobky IKEA hodnotiť priamo na webe

BRATISLAVA 14. júla 2017 – IKEA pre svojich zákazníkov spustila na webovej stránke www.IKEA.sk funkciu Hodnotenia a recenzie. Vďaka tomuto nástroju budú mať zákazníci možnosť vyjadriť na webovej stránke svoj názor na výrobky IKEA.

Po spustení služby Nákup on-line vo februári tohto roka prichádza IKEA s novou funkciou Hodnotenia a recenzie, ktorej cieľom je transparentne komunikovať zákazníkom dobré skúsenosti aj prípadné nedostatky. „Zákazníci viac dôverujú informáciám, ktoré si poskytnú navzájom, ako tým, ktoré im poskytne samotná firma. Jedným z hlavných dôvodov, prečo zákazníci poskytujú recenzie, je snaha pomôcť ostatným zákazníkom. Prostredníctvom Hodnotení a recenzií si zákazníci vymieňajú názory na výrobok a spôsob jeho využívania v domácnosti,“ hovorí Soňa Knaiflová, riaditeľka OD IKEA Bratislava.

Hodnotenia a recenzie však nebudú slúžiť len zákazníkom – pre IKEA sú cennými informáciami pri rozhodovaní o dizajne, výbere materiálov, cenotvorbe a celkovom zlepšovaní ponuky a umožnia ešte viac sa zamerať na zákazníka. Zákazníci môžu hodnotiť vzhľad, pomer hodnoty a ceny, kvalitu, náročnosť montáže, inštalácie, či výrobok funguje podľa očakávania, pomáha znižovať množstvo odpadu alebo ho triediť, či pomáha ušetriť energiu alebo vodu a napokon, či by ho odporúčali aj ďalším. V prípade výrobkov z oddelenia IKEA FOOD môžu hodnotiť vzhľad, pomer hodnoty a ceny, kvalitu, chuť, jednoduchosť prípravy a odporučiť druhým.

Hodnotenia a recenzie nájdu zákazníci a návštevníci webovej stránky www.IKEA.skpri záložke Informácie o výrobku.

K téme

Nový Kaufland v Bytči je 80. predajňou, ktorú reťazec otvoril na Slovensku Fabrika spoločnosti HELL dosiahla rozmery svetového giganta*

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.