Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. augusta 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Od 10. augusta dostanú predavači v Tescu vyššiu výplatu až o 10%

BRATISLAVA 9. augusta – Pracovníci v obchodoch a distribučných centrách v Tescu už 10. augusta dostanú vyššiu výplatu. Jeden z troch najväčších súkromných zamestnávateľov na Slovensku významne zvyšuje platy zamestnancom, navýšenie od 6,7 do 10% sa týka všetkých pracovníkov na neriadiacich pozíciách v obchode a distribúcii.

Manažment spoločnosti sa po významnej transformačnej zmene, akou bolo vytvorenie silnejšieho a jednoduchšieho podnikania zjednotením štyroch krajín strednej Európy, kde Tesco pôsobí, rozhodol urobiť ďalší pozitívny krok – výrazne investovať do zvýšenia platov tých zamestnancov, ktorí sú k zákazníkom najbližšie, ako sú napríklad predavači. Platy sa zvýšia od 6,7 až do 10% všetkým zamestnancom obchodov a distribúcie na neriadiacich pozíciách v závislosti od pracovného zaradenia. Zmena v odmeňovaní sa nedotkne zamestnancov na riadiacich a manažérskych pozíciách ani pracovníkov centrály.

Kolegovia sú rovnako dôležití ako zákazníci
„Rozhodli sme sa investovať do kolegov, ktorí sú k zákazníkom najbližšie. Práve od ich práce vo veľkej miere závisí spokojnosť zákazníka s nákupom. Je dôležité, aby naši kolegovia vedeli, že Tesco je zamestnávateľ, ktorý ich prínos vidí a dokáže ho oceniť. Je to aj dôkaz toho, že našich kolegov počúvame a sme si vedomí toho, čo si želajú a potrebujú. Reálne tak naši kolegovia zarobia v rámci roka približne o jeden mesačný plat navyše.“ hovorí Personálna manažérka spoločnosti Tesco Stores SR, Miroslava Rychtarechová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Leto 2020 zaplnilo Kúpele Piešťany slovenskými dovolenkármi Mobilita musí ísť v súlade s víziou krajiny, no nám hrozí, že pri tvorbe tej našej nebudeme. Vo výsledku sa tak za 3 hodiny do Košíc dostaneme, ale cez Maďarsko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.