Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. decembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Od 1. decembra má Albrecht nového šéfkuchára

„Vo svojej kariére som si prešiel takmer všetkými pozíciami až som skončil ako pravá ruka u Jardu Žídeka. Okrem neho sú mojimi vzromi Daniel Humm z Eleven Madison Parku alebo Sven Elverfeld zo námej reštaurácie AQUA. Existujúci koncept reštaurácie chcem zdokonalovať, rád by som vsadil na čerstvosť a slovenský pôvod potravín,“ hovorí nový šéfkuchár Albrechtu. Inšpirácie podľa svojich slov čerpá z kvalitnej gastronomickej literatúry a pozorne sleduje aj najnovšie trendy. Svoj talent rozvíja nielen účasťou na kulinárskych seminároch, ale je hosťom aj pravidelných relácii komerčných televízií o varení. Slovenský zákazník si podľa neho potrpí nielen na kvalitu jedla, jeho dizajn, ale má rád aj sezónne špeciality. K nim radí zeleninu, huby, ryby. „Hradný vrch je pre hostí magickým lákadlom. Okrem toho chcem pokračovať v osvedčených tabuliach, kde klasickou kriedou popisujeme aktuálne menu. Na základe rozhovorov a spätných reakcií od zákazníkov chceme následne menu dotvárať a modifikovať.
Momentálne ma čaká náročná predvianočná sezóna,“ dodáva Daniel Marek.

Informoval o tom konateľ hotela Albrecht Martin Pošvanc.
Bratislava, 1.12. 2016

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

ITAPA o štyri týždne neskôr – s eGov lídrami a anticovidovou hmlou Tesco opäť pomôže komunitám, podporí vyše 230 lokálnych projektov. Získajte aj vy grant na zlepšenie vášho okolia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.