Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Ochutnajte leto s Campari De Luxe Spritz

BRATISLAVA 27. mája – Spritz, obľúbený cocktail zo slnkom zaliatych talianskych kaviarničiek, je ako stvorený na príjemné posedenie s priateľmi na letnej terase či záhrade. Novinkou tohto leta v miešaných nápojoch je Campari De Luxe Spritz. Nechajte sa zlákať jeho chuťou v neočakávanom spojení dvoch lahodných ingrediencií – horkastého Campari a sladkého Hubert de Luxe.

Z Rakúska do Benátok, z Benátok na Slovensko
Spritz je vínny cocktail v Taliansku bežne podávaný ako aperitív. Hovorí sa, že nápoj vznikol v Benátkach v časoch napoleonských vojen. Bolo to práve horúce talianske podnebie, ktoré prinútilo okupujúcich rakúskych vojakov hľadať v horúcom Taliansku alternatívu ich obľúbeného piva. Aby uhasili svoj veľký smäd, kombinovali víno s vodou, čím vznikol takzvaný rakúsky Spritzer.

Benátčania neskôr dodali tomuto nápoju na elegancii pridaním horkastého, na trávenie dobre pôsobiaceho alkoholu. A tak sa Spritz s Campari stal obľúbeným drinkom Talianov. Chuť talianskeho leta si teraz môžete vychutnať aj u vás doma. Campari De Luxe Spritz vás očarí harmonickým spojením talianskeho temperamentu Campari a sladkého, aromatického šumivého vína Hubert de Luxe.

Elegancia a harmónia výnimočných chutí
Základom tohto cocktailu je vyvážená receptúra – vášnivé talianske Campari dodáva tomuto nápoju horkastú príchuť, slovenský sladký šumivý Hubert de Luxe dotvára jedinečnú harmóniu vôní a chutí, ktorú zjemňuje dúšok perlivej vody a zvýrazní plátok pomaranča. Tajomstvo výnimočnosti Campari sa skrýva v príprave z výluhu bylín, aromatických rastlín a ovocia v alkohole a vode. Okrem svojej osobitej chuti je charakteristické jasnočervenou farbou – Campari červenou, ktorá vytvára v Campari De Luxe Spritz dojem zapadajúceho slnka. Hubert de Luxe prepožičiava nápoju jemné perlenie, neodolateľnú arómu a lahodnú sladkú chuť. Bublinky príjemne osviežia a uvoľnia.

Prekvapte svojich hostí tradičnou talianskou receptúrou v neočakávanom spojení dvoch lahodných ingrediencií. Je to také jednoduché!

Ingrediencie: Campari 40 ml, Hubert de Luxe 150 ml sóda, ľad a plátky pomaranča
Postup: Veľký vínový pohár naplníme ľadom a nalejeme Campari. Dolejeme Hubert de Luxe s trochou sódy a dozdobíme plátkom pomaranča.

Podávame v spoločnosti dobrých priateľov. Na zdravie!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Ako odstrániť nudu z pitného režimu? Objavte svet čerstvosti a chutí! Zažite unikátnu jazdu v oblakoch na Balónovej fieste v Košiciach!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.