Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Ocenenie za kvalitu získalo aj Slovensko

BRATISLAVA 13. júla – Koncom júna sa vo Vietname uskutočnila výročná konferencia Amropu, jednej z vedúcich globálnych Executive Search organizácií. Ide o tradičné fórum na upevnenie spolupráce a výmenu najlepších praktík geograficky najväčšej siete pôsobiacej v 57 krajinách sveta. Ústrednou témou konferencie bolo Partnerstvo v akcii (Partnership in Action), pričom účastníci diskutovali najmä o dlhodobej stratégii rastu siete Amrop. Slovensko na podujatí zastupoval Igor Šulík, ktorý sa aktívne zapojil do práce jednotlivých pracovných a regionálnych skupín.

V programe stretnutia medzi hlavné body patrila voľba členov Správnej rady, na ktorej čele bude aj ďalšie dva roky stáť Ulrich Dade z Nemecka. Z hľadiska rozloženia síl v jednotlivých krajinách bolo dôležitou časťou predstavenie nového partnera, ktorý od začiatku júla reprezentuje Amrop v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska. „Nová londýnska kancelária stavia na najvyššej možnej kvalite, profesionalite, seniornej skúsenosti a podnikateľskom prístupe. Vďaka lokálnemu i globálnemu pohľadu je významným posilnením Amropu na druhom najväčšom Executive Search trhu na svete predovšetkým v sektoroch Consumer & Retail, Media, Telecommunications, Technology, Industrial/Energy, Financial Services, Professional Services a Sport,“ povedal Igor Šulík. V tejto súvislosti je pozitívnou informáciou aj správa o rozšírení pôsobenia Amropu v Srbsku a Chorvátsku.

Svetovú konferenciu Amropu ukončilo udeľovanie výročných Amrop Awards – cenu Anthony Saxton Award za rok 2011 obhájil Günther Tengel, Managing Partner rakúskej kancelárie a Chairman CEE, ktorý zároveň získal aj Chairman Award za dlhoročný prínos pre Executive Search a značku Amrop. Tradične sa udeľovali aj ocenenia za kvalitu, ktoré si tento rok za služby najvyššej triedy odniesli predstavitelia členských spoločností z Rakúska, Francúzska, zo Švédska, z Holandska, Turecka a zo Slovenska. „Ocenenie kvality našej práce nás mimoriadne teší a zaväzuje zároveň. Z každého bodu programu konferencie cítiť, že Amrop cielene napĺňa vytýčenú stratégiu a realizuje všetky kroky, aby neustále posilňoval pozíciu najväčšej Executive Search globálnej siete a top kvalitu. Na tomto úsilí stavia aj Jenewein Group, ktorej je slovenský Amrop súčasťou,“ poznamenal Martin Krekáč, Senior Partner Amropu a Chairman Jenewein Group.

Amrop Slovakia je poradenská spoločnosť s viac ako dvadsaťročnou históriou na slovenskom a stredoeurópskom trhu. Prostredníctvom zvyšovania kvality ľudského kapitálu a efektívnosti jednotlivých činností pomáha súkromnému i verejnému sektoru zlepšovať výsledky a pripravenosť na úspešné zvládnutie trhových príležitostí a výziev. Je lídrom v poskytovaní riešení v oblasti Executive Search, Board Advisory Services, Management Audit & Human Capital Consulting, pričom stavia na talentovaných a skúsených odborníkoch s hlbokou znalosťou jednotlivých sektorov. Ako súčasť geograficky najväčšej organizácie Executive Search spoločností na svete a člen

The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najprestížnejšej výberovej profesijnej asociácie v oblasti Executive Search, poskytuje najvyššiu úroveň služieb v tejto oblasti. Amrop Slovakia je súčasťou portfólia strategickej holdingovej spoločnosti Jenewein Group.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Gorenje získava ocenenie ICONIC Awards za inovácie v dizajnu kuchynských spotrebičov Kampaň na úsporu energií spoločnosti Henkel Slovensko získala ocenenie v prestížnej súťaži Prokop

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.