Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Obchodný dom IKEA otvorilo viac ako 1 000 zákazníkov

BRATISLAVA 18. októbra – Ani chladné počasie neodradilo viac ako 1 000 zákazníkov, ktorí trpezlivo čakali na slávnostné otvorenie vynoveného a rozšíreného obchodného domu IKEA Bratislava. Chvíle do symbolického prepílenia dreva veľvyslancom Švédskeho kráľovstva Nilsom Daagom vyplnil pestrý program plný zábavy, súťaží a prekvapení. Darček si domov odniesla nielen prvá zákazníčka, ktorá naňho čakala už od 5:30 hod., ale aj ďalších 500 návštevníkov.

Obchodný dom IKEA na Ivanskej ceste v Bratislave bol dnes po takmer rok trvajúcich rozširovacích prácach slávnostne otvorený pre širokú verejnosť. Už pred otvorením čakalo pred jeho vchodom viac ako 1 000 návštevníkov. Krátko po 9:00 hod. obchodný dom IKEA slávnostne otvoril veľvyslanec Švédskeho kráľovstva pán Nils Daag spolu s riaditeľkou obchodného domu pani Ninou Malákovou tradičným prepílením dreva. Následne jeho dverami prešla prvá zákazníčka, 78-ročná pani Zitka z Bratislavy, ktorú čakal darček v podobe žltej tašky, ktorú mohla naplniť produktmi IKEA podľa svojho výberu. „Som pravidelnou zákazníčkou IKEA, a preto som si nemohla takúto príležitosť nechať ujsť. Vybrala som si doplnky, ktorými poteším nielen seba, ale i svojich blízkych,“ povedala energická pani Zitka. Ďalších 500 návštevníkov tiež neobišlo naprázdno a odniesli si domov darčeky zo sortimentu IKEA. Kreslo, cestovný kufor na kolieskach, súprava uterákov, príborov či tanierov si našli rýchlo svojich nových
majiteľov.

V rámci programu pred obchodným domom mohli zákazníci pod moderátorskou taktovkou Vlada Voštinára ochutnať švédske špeciality od kuchára Ľuboša Herka a vyskúšať si svoje hokejové zručnosti spolu s hokejistom Rastislavom Pavlikovským, zlatým medailistom z MS 2002 v Götteborgu. Nechýbali ani súťaže v skladaní nábytku IKEA či v hádaní významu švédskych slovíčok. Hudba, súťaže a veľa zábavy nielen pre dospelých, ale i pre deti, ako aj zaujímavé ponuky výrobkov IKEA so zvýhodnenými cenami budú v rámci otváracích dní pokračovať až do nedele 21.10.2012.

Bližšie informácie nájdete na www.IKEA.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenskí potravinári potrebujú stabilných partnerov Fio banka umožňuje svojim klientom odosielať aj prijímať okamžité platby. Službu poskytuje svojim klientom zadarmo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.