Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

NUTRILITE bol hlavným partnerom bratislavského marathónu

BRATISLAVA 1. apríla – Značka NUTRILITE spoločnosti Amway bola hlavným sponzorom jubilejného 10. bratislavského marathónu. Rovnako ako každý rok, aj teraz akcia prilákala tisíce športových nadšencov a divákov.

Súčasťou maratónskeho víkendu bol aj NUTRILITE Minimarathón, beh o dĺžke 4,2 kilometra. Tento rok sa tohto behu zúčastnilo celkom 1300 bežcov, z toho 950 nezávislých obchodných partnerov Amway.

Najrýchlejší čas dosiahol už tradičný víťaz Lukáš Olejníček, ktorý je v Českej republike jedným z ambasadorov značky NUTRILITE. Účasť na akcii stále rastie. Kým v roku 2006 sa všetkých behov bratislavského marathónu zúčastnilo celkom 760 ľudí, tento rok to už bolo viac ako 10 tisíc. To isté môžeme povedať aj o NUTRILITE Minimarathónu, ktorého sa tento rok zúčastnil rekordný počet obchodných partnerov Amway.

Bežecký víkend sa pritom neobmedzuje len na športovcov, ale dáva priestor pre príjemne strávený čas celým rodinám. Akcia má tiež charitatívny rozmer, ktorý organizátori symbolicky nazvali „43. kilometer – bežíme všetci spoločne“.

NUTRILITE od spoločnosti Amway je jednou z najpredávanejších značiek vitamínov a minerálov na svete. Vývoj a výskum pre NUTRILITE prebieha v 65 laboratoriách v sedmich krajinách sveta. Prostredníctvom podpory športových akcií sa Amway snaží propagovať zdravý životný štýl. NUTRILITE tiež podporuje boj s detskou podvýživou dobročinnou kampaňou Power of 5, ktorá spočíva predovšetkým v bezplatnej distribúcii výživových balíčkov pre deti v rozvojových

Fotografie z akcie môžete nájsť na Facebooku Amway.

Ďalšie novinky z Amway nájdete na news.amway.cz

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Globálny segment priameho predaja vedie už štyri roky Amway Spoločnosť Amway vykázala tržby 9,5 miliardy dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.