Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Novým šéfom VÚB Leasingu sa stal Branislav Kováčik

BRATISLAVA 8. novembra – Valné zhromaždenie dnes schválilo zmeny vo vedení spoločnosti VÚB Leasing. Jej novým predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom sa stal Branislav Kováčik.

Branislav Kováčik vo funkcii nahradí doterajšieho šéfa Miloša Bikára. „Mojou ambíciou je zabezpečiť zdravý rast VÚB Leasingu a posilniť jeho trhové postavenie,“ uviedol B. Kováčik a dodal, že k tomu využije svoje doterajšie skúsenosti, ktoré nadobudol na predchádzajúcich pozíciách. B. Kováčik doteraz zastával vo VÚB banke pozíciu riaditeľa odboru úverového rizika a od decembra 2010 súčasne aj pozíciu člena predstavenstva VÚB Leasingu. Od roku 2008 pôsobil tiež ako člen vedenia VÚB Factoringu. Do VÚB banky prišiel v roku 2004 zo Citibank Slovakia a.s..

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Podľa magazínu Global Finance patrí, ako jediná slovenská banka, medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 206 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.