Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový UPC mail – ešte väčší, ešte lepší

BRATISLAVA 1. októbra – Spoločnosť UPC, najväčší káblový operátor na Slovensku, uvádza dnes nový UPC mail pre užívateľov internetového pripojenia UPC Fiber Power. Nový UPC mail ponúka výrazne vyššiu kapacitu a funkcionalitu, čím sa dostáva na úroveň najmodernejších a najväčších medzinárodných internetových emailových služieb.

S novým UPC mailom získa každý užívateľ UPC internetu celý rad výhod, ktoré výrazne zvyšujú nielen kapacitu, ale i funkcionalitu tejto služby. Najväčšie výhody nového UPC mailu sú:

• 5 GB úložný priestor, ktorý získa každý užívateľ UPC internetu. Je to až 50 krát viac než umožňovala doterajšia schránka elektronickej pošty.
• prílohy až do 100 MB – prijímanie a odosielanie veľkých príloh až do 100 MB
• prepojenie do ostatných emailových účtov z jedného miesta
• linky do sociálnych médií, ako je facebook či twitter, a možnosť zdieľania informácií priamo zo schránky
• celý rad ďalších funkcií (RSS, kalendár, kontakty, úlohy, úložisko dokumentov s možnosťou zdieľania, atď.)

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA uvedením nového UPC mailu vychádza v ústrety požiadavkám a potrebám svojich internetových zákazníkov, ktorí kladú stále vyššie nároky najmä na kapacitu emailovej schránky. Nový 5 GB UPC mail spĺňa aj tie najvyššie úložné kritériá, a zároveň potvrdzuje technologickú vyspelosť internetovej služby UPC Fiber Power, ktorá ponúka pripojenie na internet s rýchlosťou až do 120 Mbit/s.

UPC INTERNET ODDNES AJ V REVÚCEJ: Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA dnes súčasne rozšírila pokrytie internetovou službou UPC Fiber Power, a to v meste Revúca. Výhody a prednosti vysokorýchlostného internetu od UPC sú tak oddnes dostupné už pre obyvateľov v 24 mestách: Bratislava, Trnava, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Pezinok, Dunajská Streda, Šamorín, Hlohovec, Štúrovo, Nové Zámky, Levice, Zvolen, Dolný Kubín, Poprad, Svit, Spišská Nová Ves, Moldava nad Bodvou, Bardejov, Vranov nad Topľou, Michalovce a Revúca.

Ďalšie informácie o službách UPC BROADBAND SLOVAKIA nájdete na Infolinke 02 594 22 222, vo vysielaní televízneho infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku, na webe www.upc.sk ako aj na zákazníckych strediskách.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Dar Taiwanu pre Ukrajinu vo výške 4,6 milióna eur navýšili Slováci a Slovenky o skoro 860-tisíc eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.